יש לנו מוטיבציה לתת הופעה גדולה

הפועל ת"א ערכה מסיۑת עיתונאים לקראת המשחק מחר מול בנפיקה בליגת האלופות. אלי גוטמן: "מקווה שבלומפילד יהיה מלא". איתי שכטר יקבל זריקה ויעבור מבחן כשירות. ידין, דה סילבה ושבחון כשירים

יום שלישי 23 נובמבר 2010
אסף בילגורי
 בהפועל ת"א מתכוננת הושלמו ההכנות למשחק ליגת האלופות מחר (רביעי) נגד בנפיקה ליסבון. אחרי שהשיגו נקודה ראשונה במשחק הקודם מול שאלקה בבלומפילד, האדומים רוצים להשיג ניצחון בכורה במפעל היוקרתי.

קצת אחרי שבנפיקה קיימה מסיבת עיתונאים, קיימה גם הפועל ת"א מסיבת עיתונאים בהשתתפותם של אלי גוטמן המאמן וגילי ורמוט, אחד מכוכבי הקבוצה, שצפוי להיות במעקב של סקאוטים רבים של קבוצות מאירופה.

אלי גוטמן, פתח בדבריםȠוקיווה בעיקר לראות את הקהל מגיע בהמוניו: "אני מאמין שבלומפילד יהיה מלא. אנחנו יודעים בדיוק מול מי אנחנו משחקים. שכטר אמר אומנם שבנפיקה הטובה בבית, אני חולק עליו. צפויה התמודדות קשה, מול קבוצה התקפית וגם אנחנו כזו".

גוטמן, התבקש להתייחס לשאלה האם איתי שכטר שמחלים מהפציעה יפתח במשחק: "איתי יקבל זריקה לפני האימון, ננסה לתרגל איתו ספרינטים ומצבים של אחד על אחד". על באדיר הפצוע, אמר גוטמן: "לא נסכן אותו אבל הוא יהיה בסגל".

גילי ורמוט, שיזכ۔ למעקב של סקאוטים במשחק אמר: "אני יודע שיהיו הרבה סקאוטים ביציע אבל אני משתדל להתנתק מזה. כל שחקן יודע שזה צ'אנס בשבילו והלוואי שאחרי המשחק יהיה משהו. אני מרגיש שב-3 המשחקים הראשונים הקבוצה התחשלה וצברה ניסיון".

בקבוצה מקווים מאוד ש۩כטר יהיה כשיר ויוכל לפתוח במשחק מול הפורטוגלים. דאגלס דה סילבה ויוסי שבחון שהחלימו מפציעות, כשירים לחלוטין. גם אביחי ידין, שלא שותף במשחק הליגה האחרון מול סכנין, החלים ואמור להיות כשיר למשחק.

תגובות

a

טלספורט בפייסבוק