2 המלצות WINNER מושקעות לרביעי

כמדי יום ב-TELESPORT, אנו מעניקים לכם מספר המלצות WINNER מיוחדות. היום אנו עם 2 המלצות מרתקות למשחקי הערב השני של ליגת האלופות. האם אינטר ובניטז יתאוששו בבית מול טוונטה? הכנסו וצפו בהמלצות

יום רביעי 24 נובמבר 2010
מערכת TELESPORT

 משחק מӡפר 12: אינטר – טוונטה – 2 (יחס 5.25)

אינטר מגיעה למשחק כשהיא בעיצומו של משבר גדול. כל תוצאה פרט לניצחון הערב מול טוונטה תרעיד חזק את הכסא של בניטז. היא אחרי הפסד 2-1 בקייבו בליגה. ההתקפה שלה לא פוגעת מתחילת העונה ובליגה היא עם 14 שערי זכות בלבד ב-13 מחזורים. אטו אמנם ישחק הערב מאחר וההשעייה שהוא קיבל רלוונטית רק לליגה, אבל מיליטו, קאוטיניו, קייבו, מאייקון, יוליו סזאר ווולטר סמואל עדיין פצועים. טוונטה אמנם לא מהקבוצות הידועות באירופה, אבל בניצחון מול ברמן היא הראתה את הכוח שלה במשחק על מתפרצות. גם בליגה היא הצליחה לנצח את פסוו בחוץ לא מזמן ובכושר הנוכחי והלחץ על אינטר, אני לא אתפלא אם בריאן רואיז, צ'אדלי ודה יונג יצליחו להפתיע גם בסן סירו.

משחק מספר 18: אנדר/אובר קרנות (10-12) – טוטנהאם/וורדר ברמן – 2 (יחס 2.05)

טוטנהאם מגיעה למשחק במצב רוח מעולה אחרי הניצחון בדרבי על ארסנל בסוף השבוע. היא נראית מעולה בתקופה האחרונה בהובלת בייל, מודריץ' וואן דר וארט. משחק האגפים שלה הוא אחד המרכיבים המרכזיים בהצלחה בזכות המהירות של לנון באגף י۞ין וגארת' בייל בשמאל. היא תארח את ברמן שנראתה אומללה מאוד במשחק הליגה האחרון שלה מול שאלקה. היא לא הצליחה לסכן את השער ונראתה פגיעה מאוד בהגנה. היא מגיעה למשחק הזה עם לא מעט חיסורים, פיזארו, פרינגס הקפטן אבל יותר חשוב, עם מצוקה קשה בעמדת המגינים כשפריץ נפۦע מול שאלקה ובספק, ווסלי פצוע ויחמיץ את המשחק וגם סילבסטרה מוגדר בספק. טוטנהאם תדע לנצל את האיטיות של פאסאנן ותשיג במשחק הזה הרבה קרנות.

תגובות

8

טלספורט בפייסבוק