פברגאס ייעדר שלושה שבועות

קשרה המצטיין של ארסנל נפצע במשחק ההפסד בבראגה. בעקבות הפציעה צפוי פברגאס להחמיץ את משחק הליגה באולד טראפורד מול מנצ'סטר יונייטד ואת משחק הסיום של הבתים בליגת האלופות

יום רביעי 24 נובמבר 2010
מערכת TELESPORT
ססק פברגאס, קשר נבחרת ספרד וכוכבה הגדול של ארסנל האנגלית, ייעדר ממגרשי הכדורגל בשלושת השבועות הקרובים. כך נודע הבוקר (רביעי) לאחר בדיקות רפואיות שעבר בעקӑות משחק ההפסד בבראגה, בו הוחלף לבקשתו.

פברגאס נפצע ביום שלישי בערב והוחלף בדקה ה-69 במשחק ההפסד בליגת האלופות מול בראגה, 0:2 בפורטוגל. במהלך המשחק נפצע שחקן נוסף של ארסנל, עמנואל אבואה שחומרת פציעתו תיוודא רק בהמשך.

č אחרי המשחק אמר מאמן ארסנל, ארסן ונגר: "אבואה לא כשיר אבל נהיה חכמים יותר לגבי חומרת הפציעה אחרי זה. פברגאס לא ישחק בוודאות מספר שבועות, אבל גם במקרה זה, נדע יותר במהלך יום רביעי".

פברגאס, שנפצע גם בתחילתה של העונה,&nɢsp;יחמיץ את משחק הסיום של ליגת האלופות מול פרטיזן בלגראד, משחק בו חייבת ארסנל לנצח בשביל להבטיח את העפלתה לשלב הבא במפעל. כמו כן, ייעדר ממשחקי הליגה הקרובים בחוץ מול אסטון וילה, בבית מול פולהאם ויחמיץ בוודאות את המשחק המאוד מסקרן מול מנצ'סטר יונייטד.̦nbsp;

צילום: GETTYIAMGES

תגובות

טלספורט בפייסבוק