אותי זה לא מצחיק

פיני גרשון בחר לעשות קצת צחוק מהפרשה שמסעירה את משטרת ישראל, גם על חשבון המתלוננות על הטרדה מינית. ۔עיקר שידאגו לזכור כי גם הוא היה עד לא מזמן מאמן מצליח במכבי תל אביב. שלמה חסיד בא להגן על כבוד המתלוננות

שבת 27 נובמבר 2010
שלמה חסיד

 פיני גרשון ידוע בתור בן אדם שלא תמיד שולט על הפה שלו. פעם בראיון שהעניק לי, לפני 15 שנים, שאלתי אותו האם המאבק בינו לבין צביקה שרף הוא מאבק בין שני מוחות והוא ענה לי בלי לחשוב פעמיים: "מי זה המוח השני". מאז צביקה מחק אותו ופיני איבד חבר ילדות.

מאוחר יותר הגיע נאום המוקה המפורסם, אח"כ הוא עשה בושות בגארדן וביום חמישי הגיעה עוד שערורייה. לאחר שמדינה שלמה הזדעזעה ממעשה האונס לכאורה שלĠניצב אורי בר-לב, דווקא פיני גרשון בחר בצורה מביכה  להעביר על זה דאחקות בטור השבועי שלו באתר ONE, אחרי הניצחון הגדול של מכבי על קאחה לבוראל.

אני מניח שפיני היה מבסוט מהניצחון כי בשנה שעברה דושקו איבאנוביץ' השפיל אותו בהיכל, ודווקא דיוויד בלאט̠התלמיד של פיני, הרים את הכבוד של האחרון מהכביש כשניצח את  איבאנוביץ' ביום חמישי. אבל האם זה אומר שלפיני מותר לגעת בעצבים החשופים של נפגעות ההטרדה המינית ? כמובן שלא.

סה"כ פה ושם ההומור של פיני לא רע ולפעמים גם יש לו בדיחות טובות. בהחלט הייתי מציע לו ללכת על קריירה של קומיקאי כי מאמן הוא כבר ספק אם הוא יחזור להיות. עובדה - צסק"א מוסקבה שפיטרה את וויושביץ' אפילו לא חשבה בכיוון שלו. אבל כמו שכל קומיקאי יודע צריך לסנן את הפאנצ'ים. לא יכול להיות שפיני יבחר להתבדח על נשים מסכנות שרק רצו ל۔תקדם ובדרך נאלצו לספוג השפלות על רקע מיני.

תגובות

טלספורט בפייסבוק