6

בשיגרה: בני השרון ניצחה בהיכל נוקיה

ליגת לוטו: בני השרון שוב מנצחת את מכבי ת"א וופעם 88:91 בהיכל נוקיה בזכות משחק ענק של שון ג'יימס עם 22 נק'. שמיר: "אנחנו כבר רגילים לנצח את מכבי כל שנה". חיפה הפסידה לאשדוד, גליל גלבוע הביסה את נתניה

יום ראשון 28 נובמבר 2010
שלמה חסיד

בני השרון שוב הוכיחה כי שהיא פוגשת את מכבי תל אביב, הפחד לא עומד באמתחתא לאחר 88:91 צמוד בהיכל נוקיה והנחילה לצהובים את הפסדם הראשון העונה בהיכל נוקיה. 

שון ג'יימס המצטיין במשחק אמר בסיום: "רצינו לבוא ולתת פייט למכבי. שיחקנו טוב וזה הלך טוב. באסטון רק יוסיף לנו, יש לו הרבה פרמטרים טובים, שיצליחו כאן בבני השרון". 

דן שמיר, מאמן בני השרון סיכם את הניצחון: "אנחנו עושים את זה כל שנה ואני שמח שזה קורה. לא היה לנו הכנה אופטימלית וזה אולי היה המפתח. אני שמח שהיינו בזמן ובמקום הנכון שניצחנו את מכבי. בשבۙלי לשחק נגד דייויד בלאט זה חוויה מאוד גדולה. אני מאוד אוהב אותו". 

דייויד בלאט, מאמן מכבי ת"א: "בני השרון לא הפתיעה אותנו. אנחנו למעשה לא היינו מוכנים. האנרגיות והאינטנסיביות הייתה חסרה. הם היו טובים בקליעה מבחוץ. ננסה להשתפר במשחקים הבאים שלנו".

רבע אחרון מטורף כאשר מכבי ת"א חוזרת עם מטווח שלשות, אבל בני השרון עם סטיל, ניילון ושון ג'יימס שמרה על הנקודה הקטנה יותר שנשמרה עד לסיום פלוס שריקות שגויות של השופט לטובת מכבי, אבל האופי הלוחמני שߜ החבורה של דן שמיר, שעושה עבודה מצויינת העניקה ניצחון יוקרתי על אחת הקבוצות הטובות באירופה. ג'יימס היה המצטיין במשחק עם 22 נק' ביחד עם 14 ריב'.

במשחק נוסף מכבי אשדוד הנחילה הפסד 72:75 למכבי חיפה שמאבדת את הצמרת. משחק נהדר של קרטר 18, פלוס וואלאס שהוסיף 15 נק' ביחד עם מרטין שתרם 14 נק'. בחיפה רובינסון היה המצטיין עם 17. אלישי כדיר הוסיף 11 נק' בלבד.

גליל גלבוע מתחברת ופירקה 66:83 את ברק נתניה המפורקת. 16 נק' של קרטר בגליל גלבוע, ביחד עם 12 נק' של מקל ווילקӨסון ומקלינטון הוליכו לניצחון. בשורות נתניה היה זה יאנגר עם 16 נק'.

תגובות

טלספורט בפייסבוק