המלצות WINNER ליום ש۠י

היום יום שני ומלבד הסופר קלאסיקו יש מספר משחקים נוספים ברחבי אירופה. אנחנו ממליצים לכם על שני משחקים להימור ממסגרת ליגות המשנה באנגליה וגרמניה

יום שני 29 נובמבר 2010
מערכת TELESPORT

 משחק 79: לסטר – נוטינגהאם 

לסטר מגיעה למשחק מהמקום ה-19 בליגת המשנה באנגליה. היא 2 נקודות בלבד מעל הקו האדום ומגיעה אחרי שהפסידה 2:0 בבריסטול סיטי במחזור האחרון. זה הגיע דווקא אחרי תקופה טובה ובבית היא לא הפסידה ב-5 המשחקים האחרונים. כריס קירקלנד, שוערה של וויגאן שדובר עליו כאופߦיה לנבחרת אפילו הושאל לקבוצה ועשוי לפתוח, כמו גם רומאן בנדאר החלוץ הצ'כי. 

לסטר תארח את נטינגהאם פורסט שלא היתה רחוקה מעלייה בעונה שעברה. היא במקום ה-9 עם 27 נקודות ויכולה לטפס עד למקום ה-5 שמוביל לפלייאוף בסיום העונה אם תנצח. היא אחרי 4̠משחקים ללא הפסד והשיגה ניצחון מרשים מאוד בקרדיף בסוף השבוע. גם אצלה יש מספר מושאלים חדשים, הראשי מביניהם הוא ארון רמזי שהושאל מארסנל. לסטר אמנם כבשה שער אחד יותר מאשר נוטינגהאם פורסט עד עכשיו אבל ספגה כמעט כפול ולנוטינגהאם יש לדעתי כלים התקפיים טובים יותרȠבשביל לנצח את המשחק. 

ההימור 2, היחס 2.9

משחק 75: גרויטר פירט – מינכן 1860

2 נקודות ומקום אחד בטבלה מפריד בין פירט ומינכן 1860, אבל בשביל שתיהן זה יהיה קצת יותר מעוד משחק ליגה. שתי השכנות הבאווריות ייפגשו למשחק דרבי, כשהמנצחת תעשה צעד חיובי בכיוון הצמרת. פירט מגיעה למשחק אחרי ניצחון חוץ גדול של 0:4 על פאדרבורן במחזור האחרון. היא פתחה את הליגה בסערה עם 6 נצחונות ב-8 המחזורים הראשונים אבל נרגעה קצת מאז. היא ידועה כקבוצת בית מӨשימה ותקבל בחזרה להרכב את פקוביץ', שחקנה של מיינץ בעונה שעברה ואולי גם את כריסטופר נות'ה המצויין. 

היא תארח את מינכן שמגיעה בכושר טוב מאוד למשחק עם 10 משחקים ללא הפסד. היא מורכבת העונה עם שחקנים בעלי ניסיון בליגה הראשונה ולכן שתי הקבוצותȠמועמדות להיאבק על העלייה. מינכן נראית בכושר טוב יותר, אבל לנצח בפירט זו משימה קשה ולכן אני אלך פה על חלוקת נקודות בסיום. 

ההימור: X, היחס 2.9

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק