מוריניו: פשוט לא הגענו למשחק

מאמן ריאל מדריד אמר אחרי התבוסה: "לא הושפלנו, אבל לא הגיע לנו לנצח, העונה עוד ארוכה". מסי: "אנחנו הקבוצה!הטובה בעולם". וייה: "הסגנון שלנו ניצח". גווארדיולה: "אנחנו מנסים לשחק טוב ולשמור על צניעות"

יום שלישי 30 נובמבר 2010
שלמה חסיד
 הסופר קלאסיקו שהתקיים במעמד צד אחד ובניצחון של ברצלונה 0:5 על ריאל מדריד,  הוציא תגובות מעניינות מהמעורבים במשחק, כולל אלה שלא התייצבו אליו.

ז'וז'ה מוריניו, מאמן ריאל, אמר: "אי אפשר לומר שהמשחק הזה מעניק לבארסה את האליפות. אני גם לא חושב שהם השפילו אותנו. הם פשוט היו הרבה יותר טובים מאיתנו, כי לא הגענו למשחק ואני לוקח על עצמי את מלוא האחריות לכך. העונה הזאת עדיין ארוכה, ואני בטוח שביכולתה של הקבוצה שלי לקחתĠאת הכתר בספרד".

איקר קסיאס שוער ריאל אמר: "אני מאוד מאוכזב מהמשחק. אלה בטח לא הבדלי הרמות בין הקבוצות. נכנסנו לא טוב למשחק וזה הלך והחמיר ככל שהמשחק התקדם. בארסה עוד תגיע אלינו לברנבאו ואז זה יהיה אחרת לגמרי".<Ţr/>
מאמן בארסה, פפ גווארדיולה:  "אנחנו מנסים לשחק טוב ולשמור  על צניעות, שההיסטוריה תקבע מה אנחנו שווים בשנים האחרונות. קל מאוד לומר שאנו טובים יותר מריאל, אבל זה לא נכון. אנחנו עושים דברים בצורה שונה והיום זה עבד טוב".


ליאו מסי כוכב ברצלונה שלא כבש, סיכם: "אנחנו הקבוצה הכי טובה בעולם ומי שהיה צריך עוד הוכחה לכך קיבל אותה היום. זה היה ערב מושלם. הכל הלך לנו. זה כייף גדול להיות שותף בחוויה כזאת, אני ממש מאושר ושמח שעשינו את כולם במגרש מאושרים".

דויד וייה שחגג צמד אמר: "זה היום הכי גדול שלי בבארסה. אני חושב שהשיטה שלנו היא שהביאה את הניצחון. אנחנו מתפקדים כקבוצה הרבה יותר טוב מריאל, שאמנם יש לה שחקנים מצוינים אבל יש לה בעיה איתנו"Ȼ.

צילום: GETTYIMAGES

תגובות

6

טלספורט בפייסבוק