בלאט: הבטחון שלנו לא נפגע

מכבי ת"א תצא הלילה למשחק היורוליג ביום חמישי מול ז'לגיריס, והמאמן לג מודאג לאחר הפסד הבכורה בליגה מול בני השרון: "אנחנו צריכים להסתכל קדימה. יש לנו משחק קשה מאוד, הם קבוצה איכותית"

יום שלישי 30 נובמבר 2010
מערכת TELESPORT
מכבי תל-אביב רשמה את הפסדה "המסורתי" בליגת העל מול דן שמיר ובני השרון, רק לפני יומיים בהיכל "נוקיה", אבל עוד הלילה היא תצא למשחקה הבא, במסגרת היורוליג מול ז'לגיריס קובנה (חמישי, 19:45).

במכבי ת"א מודעים לעובדה שניצחון חוץ נוסף, אחרי שעשו זאת מול חימקי ופרטיזן, יבטיח להם את הכרטיס לשלב הטופ 16 ואף ישפר משמעותית את סיכויי הקבוצה לסיים את שלב הבתים במקום הראשון. 

דיוויד בלאט, מאמן הצהובים נשאר רגוע למרות ההפסד הראשון העונה בהיכל "נוקיה" וספיגת 91 הנקודות מבני השרון: "היה לנו משחק טוב, אבל בני השרון שיחקה מצוין. זה לא נעים להפסיד, אפילו כואב, אבל אנחנו לומדים מזה ומסתכלים קדימה. המשחק נגד ז'לגיריס ביום חמישי הוא קשה, המשחקים מולם תמיד צמודים, כך זה היה שנים. הפסדנו בקובנה יותר משניצחנו. הם עוד לא הפסידו העונה בבית וזה אומר הכל".

"השחקנים לא איבדו בטחון, וזה דבר שיכול לקרەת אחרי הפסד כזה. הם מתמודדים טוב עם ההפסד. מצאנו את הדרך לחזור למשחק והיינו רחוקים זריקה מלנצח. עוד יהיו אכזבות העונה, אין לי ספק וגם אמרתי את זה עוד לפני העונה שלא נסיים ללא הפסדים. הקבוצה שלי לא מוותרת לעולם".

גם נציג השחקנים, ۘל בורשטיין התייחס למצב הקבוצה בעקבות הפסד ראשון בליגה: "ידענו שזה יבוא ועוד יהיו הפסדים נוספים. צריכים להגיע למשחק מול ז'לגיריס מרוכזים וחדים יותר בהגנה. אנחנו צריכים לעשות את הדברים שתלויים בנו. ז'לגיריס קבוצה מצוינת והם נראים הרבה יותר טובȠמאשר הם שיחקו מולנו בסיבוב הראשון".

תגובות

8

טלספורט בפייסבוק