מוריניו ישוב לקווים בשמינית הגמר

בעקבות בזבוז הזמן המכוער מול אייאקס, הורחק ז'וז'ה מוריניו משני משחקים, אחד על תנאי ואחד בפועל במסגרת ליגת האלופות ונקנס ב-40 אלף יורו. סרחיו ראמוס, איקר קסיאס, ייז'י דודק וצ'אבי אלונסו נקנסו

יום שלישי 30 נובמבר 2010
מערכת TELESPORT

ריאל מדריד רק אתמול ספגה תבוסה כואבת במיוחד במשחק ה"אל-קלאסיקו" מול ברצלונה, אבל החמישייה מקבוצתו של גווארדיולה היא לא המכה היחידה שריאל ספגה ב-24 השעות האחרונות. באופ"א החליטו לנקוט ביד קשה בריאל מדריד, בעקבות התנהגות הקבוצה במשחק ליגת האלופӕת ב"אמסטרדם ארינה" מול אייאקס.

כזכור, ריאל מדריד כבשה רביעייה באותו משחק והבטיחה את העפלתה לשלב הבא, כך שז'וז'ה מוריניו החליט לנצל את ההעפלה המוקדמת על מנת לדאוג כי כל שחקניו יוכלו להשתתף במשחקי השלב הבא, מבלי שסכנת צבירת כרטיסים צהובים תעמוד לנגד עיניו.

מוריניו הורה לשני השחקנים המוצהבים, צ'אבי אלונסו וסרחיו רחאמוס, לבזבז את הזמן במתכוון וכך הם יספגו צהוב שני, יורחקו מהמשחק ויפספסו למעשה את המשחק האחרון בשלב הבתים, משחק חסר חסיבות עבור ריאל מדריד. בנוסף אליהם הועמדו לדיߟ שוערי הקבוצה, ייז'י דודק שהעביר את ההוראה לקסיאס, והאחרון על כך שהעביר את ההוראה לסרחיו ראמוס.

באופ"א לא התחשבו ביום הקשה שעבר על ריאל מדריד בעקבות הקלאסיקו בברצלונה והחליטו להשעות את ז'וז'ה מוריניו, מאמן הקבוצה שהעביר את ההוראות, Ӟשני משחקים, אחד בפועל ואחד על תנאי. כך ה"מיוחד" יוכל להעביר את משחק שמינית הגמר הראשון, אך ייעדר ממשחק הסיום של שלב הבתים, כמו גם שחקניו המורקחים צ'אבי אלונסו וסרחיו ראמוס. בנוסף לכך נקנס המאמן ב-40 אלף יורו. 

ריאל מדۨיד נקנסה ב-120 אלף יורו, וארבעת שחקני הקבוצה שהועמדו לדין נקנסו בסכום כספי קטן יחסית מאחר וביצעו את הוראות המאמן.

צילום: Getty Images

תגובות

e

טלספורט בפייסבוק