2 המלצות WINNER לרביעי

היום יום שלישי ואנחנו ממליצים לכם על שני משחקים להימור, אחד מהליגה האירופאית ואחר מהיורוליג. הכנסו וצפו בהמלצות ה-WINNER

יום רביעי 01 דצמבר 2010
מערכת WELESPORT

 היידוק ספליט - א.א.ק אתונה - 1 (יחס 1.90)

היידוק הקרואטית ואתונה היוונית נאבקות עדיין על הכרטיס השני באותו הבית (בית 7) כאשר אאק עם 4 נק' כמו לאנדרלכט שבמקום השני וספליט במקום האחרון עם 3 נק' מניצחון אחד ושלושה הפסדים. מאז שהפסידה לזניט בבית, 3-2 במחזור האחרון, השיגה היידוק שלושה ניצחונות ליגה והפסד אחד בארבעת המשחקים האחרונים. היא מדורגת כרגע במקום השני בליגה הקרואטית. א.א.ק מהצד השני נפרדה בתיקו -1 מול אנדרלכט בבית כשלאחר מכן היא ניצחה בשני משחקי בית בליגה והפסידה בשני משחקי החוץ. א.א.ק מדורגת במקום הרביעי בליגה היוונית. אתונה קבוצה מצויינת אך בחוץ היא משחקת חלש יחסית. ספליט קבוצה טובה מאוד על הנייר ולדעתיȠמעט יותר טובה מהיוונים. בבית אני מאמין שהיידוק תנצח את אתונה.

צסק"א מוסקבה (1+) - פנאתינייקוס 2 (יחס 1.9)

צסק"א מוסקבה עם ניצחון בודד בשישה משחקים. ההפסד האחרון  גרמ לפיטוריו של המאמן דולה ווישוביץ'. מחליפו הזמני הוא עוזרו דימיטרי שאקולין. צסק"א חייבת ניצחון במשחק הזה, אחרת ההגעה לטופ 16 תהפוך לבתי אפשרית.  בשורות הרוסים ייעדר ויקטור חריאפה. . הסנטר סאשה קאון ן פצוע ולא יחזור בקרוב. פנאתינייקוס מוליכה את בית 4  בהפרש סלים. במחזוӨ האחרון פנאתינייקוס הופתעה בביתה כשהפסדיה לולנסיה 69:73. במשחק הקודם בין הקבוצות ניצחה פאו ביוון את צסק"א 74:60. אלכסנד מאריץ' ימשיך להיעדר בשורות היוונים. 

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק