הפועל תל אביב בצרות כלכליות

בלעדי: קבוצת האוהדים שרצה לליגת העל, נתקלת בקשיים כלכליים. גורם המקורב לעניינים: "אם לא נצרף ספונסר רציני, לא יהיה כסף לשלם משכורות". במצב הנוכחי, הקבוצה לא תוכל לשחק בליגת העל

יום חמישי 02 דצמבר 2010
שלמה חסיד
הפועל אוסישקין ת"א, קבוצת הכדורסל שהוקמה ע"י אוהדי הפועל ת"א קוצרת הצלחות בלתי רגילות על הפרקӘ ונמצאת בדרך הבטוחה לליגת העל, כשהיא דורסת כל מה שזז בליגה הלאומית החלשה.

אולם, מאחורי הקלעים המצב הרבה פחות ורוד. המיזם המרענן של אוהדי הפועל ת"א, נתקל בקשיים כלכליים רציניים ואם הקבוצה לא תצליח לצרף ספונסר רציני, צפויים לה קשיים כלכליים עוד במהלך העונה הנוכחית וזה עוד לפני שמדברים על חזרה שלה לליגת העל.

אחד האנשים המקורבים לקבוצה אמר: "יש המון הוצאות. אין לנו ספונסר רציני, בטח לא ספונסר שמספיק כדי לשחק בליגת העל. אנחנו קבוצה קטנה ולא מתאים לנו לצבור חובו۪ לשחקנים. אם לא יהיה לנו כסף לשלם לשחקנים נשחרר אותם במהלך העונה הנוכחית".

למה שלא תחכו להקצבות של ליגת העל?

"הקבוצה הזו לא הוקמה כדי לצבור חובות. אנחנו נגד שיטות של עסקנים, בכלל מה מדברים על ליגת העל? צריך מיליון דולר רק כדי להיכנס לשם ואנחנו רחוקים מרחק עצום משם ונכון להיום, אם לא יהיה לנו ספונסר לא תהיה זכות קיום לקבוצה בליגת העל, עם כל הצער שבדבר". 

יונתן לרנר, מראשי הקבוצה, אמר ל-TELESPORT: &quoŴ;מאחר ואין לנו תמיכה של העירייה כמו שקורה בעיריות אחרות, כמו עיריית אשדוד למשל שמסייעת לקבוצה, אנחנו צריכים ספונסר רציני בשביל שנוכל להתמודד על העליה. כרגע לצערי אין לנו ספונסר גדול אבל אנחנו מקווים למצוא".

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק