ענן עשן מנע ממכבי חיפה להתאמן

הצוות הרפואי הורה לעצור את אימון הבוקר לאחר כשעה בעקבות העשן וריח הפיח מעל מתקן האימונים בכפר גלים. הקבוצה תיאלץ להסתפק לקראת עכו באימון המסכם, אלא אם תתבצע דחיה נוספת

שבת 04 דצמבר 2010
מערכת TELESPORT

מכבי חיפה מתכוננת למשחק הליגה מול הפועל עכו ביום שני, או לפחות כך מנסה לעשות. כזכור, המשחק בין הקבוצות במסגרת ליגת העל היה אמור להיערך הערב (שבת), אך נדחה בשל האסון הכבד בצפון הארץ, שם משתוללות שריפות ענק באזור הכרמל החۜ מיום חמישי בשעות הבוקר. 

ביום שבת הגיעו שחקני מכבי חיפה למתחם האימונים בכפר גלים בניסיון להמשיך את ההכנות לקראת המשחק מול עכו, אך לאחר כשעה של אימון הצוות הרפואי הורה לעצור במיידית ולמעשה קבע כי חיפה תיאלץ להסתפק לקראת המשחק מול עכו באיӞון המסכם בלבד, ביום ראשון, אם זה יתאפשר.

ענן עשן גדול במיוחד הגיע מעל למתחם האימונים, כשהוא סוחף עימו ריח חזק של פיח, מה שעשוי היה להקשות על השחקנים לנשום. בצוות הרפואי לא לקחו סיכון והחליטו במיידית לעצור את האימון. 

בעקבות ההכנה הלקויה והספק שגם ביום ראשון הקבוצה תתקשה להתאמן, ייתכן כי מספר משחקני הקבוצה יבקשו מנשיא המועדון, יעקב שחר, לנסות ולבקש מההתאחדות לכדורגל דחיה נוספת. בנוסף לכך, שחקני הקבוצה טוענים כי קשה להתרכז בכדורגל בימים אלו, כשגם האוהדים הירוקים עשויים שלאĠלהגיע בכמויות הרגילות למשחק בשל המצב הקשה בצפון.

תגובות

6

טלספורט בפייסבוק