היגוואין מסרב לעבור ניתוח

גונזאלו היגוואין, חלוץ ריאל מדריד מחפש דרכים אחרות להחלים מהפציעה ולא מעוניין כרגע באפשרות של ניתוח: "אקבל החלטה בקרוב". גווארדיולה מנסה להרגיע את הרוחות אחרߙ ה-"אל קלאסיקו": "אנחנו לא הכי טובים בהיסטוריה"

שבת 04 דצמבר 2010
מערכת TELESPORT

ה-"אל קלאסיקו" הגדול שנערך ביום שני בברצלונה הותיר כל קבוצה עם צרות משלה. בברצלונה רוצים בעיקר להרגיע את הרוחות ולהוריד את הקבוצה אל הקרקע, בריאל מדריד פשוט זקוקים לחלוץ אחרי פציעתו של הארגנטינאי, גונזאלו היגוואין, שבמשחק האחרון הבינו אנשי "הבלאנקוס" עד כמה הם נואשים למחליף.

אנשי ריאל מדריד מודאגים מאוד מפציעתו של היגוואין, מה שלמעשה מותיר לז'וז'ה מוריניו חלוץĠאחד כשיר בסגל, קארים בנזמה. היגוואין לא היה שותף ל-0:5 מול ברצלונה, והוא צפוי להיעדר למעלה מחודשיים אם יעבור בקרוב ניתוח, ממנו החלוץ מנסה להימנע.

האגנטינאי למעשה מסרב נכון לעכשיו לעבור ניתוח שישבית אותו, ומנסה למצוא פתרון לפציעה בדרכים אחרות:Ġ"אני אקבל החלטה בקרוב. זה מצב קשה עבורי".  בריאל מדריד כמובן לוחצים על החלוץ לעבור את הניתוח בהקדם האפשרי, וחוששים כי ניסיונות הבראה אחרים יובילו לפציעה קשה אף יותר.

ומנגד, בברצלונה דווקא מחייכים. הבעיה העיקרית של המאמן פפ גוואӨדיולה היא כרגע הניסיון להוריד את הקבוצה אל קרקע. במסיבת העיתונאים לקראת המשחק בשבת בערב מול אוסאסונה הוא אמר: "אנחנו לא הקבוצה הכי טובה בהיסטוריה וזה לא היה המשחק הגדול בהיסטוריה. היו קבוצות גדולות בעבר, ריאל מדריד עם די סטאפנו, אייאקס עם קרויף ומילאӟ עם אריגו סאקי. לכולן היו משחקים נהדרים. ריאל מדריד קבוצה נהדרת והניצחון ביום שני היה חשוב מאוד. אנחנו עוד צריכים להשתפר ולהגיע למשחק מול אוסאסונה מוכנים".

צילום: Getty Images

תגובות

d

טלספורט בפייסבוק