לא אוחנה ולא מלמיליאן, אבל חלוץ גדול

חן עזריאל, חלוצה הצעיר של בית"ר ירושלים פורע העונה סוף סוף את השטרות ובבית"ר מנסים רק לשמור על פרופורציות. אורי מלמיליאן: "חן תמיד ייבחן בזכוכית מגדלת". שלמה שרף: "אמרתי מלא פעמים שעזריאל צריך לשחק"

יום ראשון 05 דצמבר 2010
שלמה חסיד
 חן עזריאל, חלוצה של בית"ר ירושלים הבקיע בשבת צמד שלישי בשלושה משחקים והוא אחראי יותר מכולם לשלושת הניצחונות הרצופים של בית"ר ירושלים, שקירבו אותה מאוד לצמרת. 

עזריאל, היה אחד הכוכבים הכי גדולים של בית"ר במחלקות הנוער, אך אחרי שהיה מגן ימני בעונה שעברה ולפני שנתיים התייבש על הספסל של הפועל פ"ת כמושאל, נשאלת השאלה מה הביא לפריצה של חן עזריאל העונה.

שלמה שרף, מאמן נבחרת ישראל לשעבר ופרשן ביציע העיתונות, לא מופתע מהיכולת של עזריאל: "אמרתי מלא פעמים בטלוויזיה שעזריאל חייב לשחק, לא מבין למה לא עשה את זה עד עכשיו. הוא חלוץ גדול ורואים את זה. הוא מצויין ברחבה והוא נכס לבית"ר ירושלים".

הוא ברמה של אלי אוחנה?

"הוא לא ברמה של אוחנה אבל זה לא מפריע לו להיות אחד החלוצים הטובים בליגה. הוא באמת רמה בפני עצמו והוא יכול להוביל את ההתקפה של בית"ר ירושלים בתקופה של אחרי יצחקי ותמוז".

איתן מזרחי, מנהל מחלקת הנוער בבית"ר מספר: "חיכינו לפריצה של השחקן הזה וידענו מה יש לו להציע. משום מה זה לא קרה עד עכשיו. היה משהו שעצר אותו אבל עכשיו הוא מתפוצץ. עוד לא ראו ממנו את כל מה שהוא יכול לתת. אני חושב שזה משמח שיש לבית"ר שחקני בית כאלה.Ƞחן הוא שחקן מצויין ובנאדם למופת".

יש לו סיפור אישי מיוחד?

"אין שום סיפור אישי מיוחד, הוא שחקן שלוקח את עצמו בידיים, משקיע מגיל צעיר והוא למד היטב שבלי עבודה קשה הוא לא יצליח. בנוער הוא היה סופרסטאר אבל ېמרנו לו שבבוגרים זה סיפור אחר. הוא בהחלט מפנים את זה ומצליח".

שמוליק לוי, קפטן בית"ר בסוף שנות ה-90 אמר: "זה שחקן שכיף לראות, חלוץ תותח שעושה גולים מכלום. שחקן ברמה מאוד מאוד גבוהה. הוא לא יהיה אוחנה ולא מלמיליߐן אבל מה שיש לו מספיק כדי להביא את בית"ר ירושלים לצמרת".

איפה הוא היה עד היום?

"אני לא בעד לתת ישר לילדים את חולצת ההרכב וטוב ששחקן ירוויח דקות דרך השקעה באימונים וגם כשהוא מרגיש בשל צריך ללמד אותוĠשחולצת הרכב בבית"ר לא מקבלים בקלות. גם אם עכשיו יהיו לו כמה משחקים לא טובים הוא צריך לדעת שמקום בהרכב זה לא באנקר, רק מי שמתאמץ במגרש מקבל את החולצה".

אורי מלמיליאן, מאמנה של בית"ר שנתן לעזריאל את המושכות מסכם:Ġ"לא צריך לצאת במחולות, סך הכול הוא עושה את העבודה שלו. לא צריך לעשות פסטיבלים אחרי כמה משחקים טובים ולא צריך לקבור אותו אחרי משחק לא טוב. אצלי בבית"ר מי שיהיה טוב ויילחם ישחק ומי שלא יהיה טוב יישב על הספסל אבל בכדורגל שלנו אתה שווה כמו המשחק האחרון שלך וחן צריך להבין שהוא לא עשה עדיין שום דבר ותמיד הוא ייבחן בזכוכית מגדלת".

תגובות

d

טלספורט בפייסבוק