2 המלצות WINNER לשני

היום אנחנו ממליצים לכם על שני משחקים מומלצים להימור מהליגות הגרמנית השנייה והצרפתית השנייה. הכנסו וקראו את המלצות ה-WINNER

יום שני 06 דצמבר 2010
מערכת TELESPORT

&nɢsp;אוניון ברלין - בוכום - 2 (יחס 2.55)

ברלין מדורגת במקום ה-14 בטבלת הליגה הגרמנית השנייה, כשהיא מגיעה למשחק היום אחרי שני הפסדים בשלושת המחזורים האחרונים, שניהם בחוץ, כשבנוסף לכך היא מנצחת בשלושת המשחקים הנוספים במהלך חמשת המשחקים האחרונۙם. 

בוכום ניצחה במחזור האחרון 3-0 בבית את פאדרבורן כשלפני כן היא הפסידה בשני משחקים ברצף 4-1 בבית מול אינגלוסטאד ו-2:0 בחוץ מול הרטה ברלין.

בוכום הפסידה בשלושה משחקים במהלך חמשת המחזורים האחרונים. מאזן הבית של אוניון ברלין העונה עומד על שלושה ניצחונות, שתי תוצאות תיקו והפסד אחד כאשר בוכום משיגה בחוץ מאזן של שני ניצחונות וארבעה הפסדים ללא תוצאות תיקו. שני משחקים בלבד היו בשין שתי הקבוצות האלו לפני שמונה שנים. ברלין ניצחה בבית 1-0, בוכום בבית 2-1 אך מה שהיה לפני שנים, כבר ߜא קשור לימים האלו. בוכום קבוצה טובה יותר מברלין, היא רוצה לחזור לליגה הראשונה, אבל בכושר שלה זה לא יקרה העונה. ברלין עם שני הפסדים בשלושת המשחקים האחרונים שלה, בוכום בהתלהבות אחרי הניצחון הגדול במחזור האחרון, זה בהחלט יכול להיות מתורגם לניצחון נוסף על קבוߦה נחותה ממנה. אני הולך כאן עם בוכום.

לה מאן - טרואה - 1 (יחס 1.55)

לה מאן במקום השני בליגה הצרפתית השנייה, בכושר טוב מאוד עם שלושה ניצחונות במהלך ארבעה המשחקים האחרונים שלה. היא תארח היום את טרואה שמדורגת במקום ה-11 בטבלהȠכשזו סיימה בתיקו מאופס במחזור האחרון מול לה האבר כשלפני כן היא דרסה את תיירי מהליגה הרביעית 12-0 בחוץ במסגרת הגביע.. לפני כן נציין שהיא הפסידה בשלושה משחקי ליגה ברצף. מאזן הבית של לה מאן העונה עומד על 2-3-2 כשטרואה בחוץ משיגה ארבעה ניצחונות, תיקו אחד ושלוөה הפסדים. ניצחונה האחרון של טרואה על לה מאן היה לפני חמש שנים, מאז ניצחה לה מאן את טרואה בארבעה מתוך חמישה משחקים. גם כאן אני מאמין שלה מאן תנצח. אני מסמן כאן 1.

תגובות

0

טלספורט בפייסבוק