אבנר קופל הוא הבכיר שנעצר

יו"ר מנהלת ליגת העל בכדורסל שנעצר בשבוע שעבר#בחשד להעלמות מס נחשף ביוזמתו ואמר: רוצים להפעיל עלי לחץ לשלם כספים. אתמודד עם הטענות. אני מקווה לשכנע שלא היה במעשיי אבק של אי-חוקיות

יום שני 06 דצמבר 2010
מערכת TELESPORT

אבנר קופל, יו"ר מנהלת ליגת העל בכדורסל וחבר הנהלת ההתאחדות לכדורגל, הוא  הבכיר בכדורסל הישראלי שנעצר בשבەע שעבר בחשד לדיווחי מס כוזבים בעסקיו הפרטיים.

קופל ששהה מספר ימים במעצר בית בשל החשדות נגדו, ביקש  להסיר את צו איסור הפרסום. קופל נחשב לאחד מבכירי עסקניי הספורט ישראל. הוא הפך את הכדורסל הישראלי לעסק כלכלי, ובהתאחדות לכדורגל, הפך לאחד האופזציורנים החזקים נגד אבי לוזון.

קופל הסביר ש"אני הוא הבכיר בספורט נגדו טוען מס הכנסה. לאור ההתפתחויות בשבוע האחרון, ההדלפות של מס הכנסה וחרושת השמועות המטילה צל על אנשים שאינם נוגעים לעניין - החלטתי לבקש בעצמי את הסרת צו איסור פרסום שמי ӕלהסיר את העננה מעל ראשם של פעילי ספורט אחרים".

קופל הוסיף: "כואב לי שמס הכנסה הפך מחלוקת לגיטימית, אזרחית, בין השאר על אופן תשלום המס המגיע מעסקיי האזרחיים - לנושא לחקירה. כך רוצים להפעיל עלי לחץ לשלם כספים. אתמודד עם הטענות. אני מקӕוה לשכנע שלא היה במעשיי אבק של אי-חוקיות וכי המחלוקת היא אזרחית בלבד לחבות מס בלבד. אמשיך בפעילותי ההתנדבותית למען הספורט בישראל, אלא אם יוכח כי היה רבב בהתנהלותי העסקית הפרטית".

תגובות

d

טלספורט בפייסבוק