המשחק בתא היה קל עבורנו

ליון ערכה מסיבת עיתונאים לקראת המשחק ביום שלישי בערב מול הפועל ת"א. הוגו לוריס, שוערה המצטיין אמר: "רוצים לנצח כדי לסיים במקום הראשון ולהימנע ממפגש עם ברצלונה". קלוד פואל: "הפועל קבוצה מוכשרת"

יום שני 06 דצמבר 2010
מערכת TELESPORT

קלוד פואל, מאמנה של ליון היה על סף פיטורים אחרי פתיחת עונה כושלת מאוד של הקבוצה שלו בליגה. אולם, בתקופה האחרונה ליון נמצאת בכושר נפלא בליגה והניצחון על הפועל ת"א במפגש הקודם מולה בבלומפילד, ייצב מאוד את מעמדו שߜ פואל.

ליון, ערכה הערב מסיבת עיתונאים לקראת המפגש מול הפועל ת"א מחר, כאשר המטרה הברורה של הצרפתים היא לנצח את הפועל ולקוות למעידה של שאלקה מול בנפיקה, כדי לסיים במקום הראשון בבית.

"חשוב לנו מאוד להעפיל למקום הראשון בבית̠ולהראות טוב מול הקהל שלנו בהזדמנות האחרונה שתהיה לנו עד הנוקאאוט". כך אמר הוגו לוריס, שוערה הנפלא של ליון במסיבת העיתונאים.

"אין לנו שום רצון לפגוש את ברצלונה". הוסיף לוריס, שמעידה של קבוצתו וניצחון של ברצלונה ߢל קזאן, יסדר לצרפתים מפגש מול אלופת ספרד כבר בשמינית הגמר.

קלוד פואל, מאמנה של ליון הוסיף: "הפועל קבוצה טובה, עם שחקנים צעירים ומוכשרים. לא היינו טובים נגד שאלקה ובנפיקה ומחר נהיה חייבים להיות בשיאנו כדי לנצח. האוויӨה אחרי הניצחון בשבת במונפלייה מעולה. הדינימיקה מצויינת והבטחון חזר. נקווה שהמומנטום יימשך".

תגובות

a

טלספורט בפייסבוק