הפועל ירושלים למען ילדי שלוה

הנהלת הקבוצӔ, החליטה לתרום את כל הכנסותיה מהמשחק הערב נגד נימבורק לילדי שלו"ה - ילדים בעלי צרכים מיוחדים. דני קליין: זו זכות גדולה עבורנו לפעול למען הקהילה"

יום שלישי 07 דצמבר 2010
שלמה חסיד

ארגון שלו"ה נוסד במאי 1990 מתוך האמונה כי האחריות לדאוג לילדים עם צרכים מיוחדים אינה צריכה ליפול רק על המשפחה בה נולדו, אלא הם זקוקים וראויים לתמיכת הקהילה הרחבה ולהיות חלק ממנה. שלו"ה ߞשרתת במרכזיה מאות פעוטות, ילדים ונוער בתוכניות ייחודיות ותראפיות סביב לשעון, שבעה ימים בשבוע, בכל ימות השנה. 
 
"שיתוף הפעולה עם הפועל ירושלים זה אחד מהצדדים היותר יפים של נתינה ללא גבולות ואהבה ללא סייג. יש במלחה לב ענק וזה משהӕ שלא פוגשים כל יום. בעינינו שיתוף הפעולה מייצג את הישראלי היפה. זה שנותן, ולא מבקש תמורה" אמר סמנכ"ל שלו"ה, אבי סמואלס. 

סמואלס הוסיף: ""אני רוצה להגיד תודה ענקית ליו"ר דני קליין, יובל קורן וכל משפחת הפועל יۨושלים שעושים המון דברים מדהימים עבורנו לאורך שנים, הדאגה המתמדת לילדים, על שיתוף הפעולה ההדוק וכמובן על משחק ההצעדה".

במשחק ההצעדה למען ילדי שלו"ה יעלו שחקני הפועל מגדל ירושלים לטקס הצגת השחקנים שהם מלווים בילדי שלו"ה. כמו כן, әלדי להקת שלו"ה יבצעו לפני פתיחת המשחק חלק משירי החנוכה וידליקו בצוותא עם ראש העיר ניר ברקת והיו"ר דני קליין את נרות החנוכה. במחצית המשחק צפויה פעילות משותפת של קבוצות הנוער והנערים של הפועל מגדל ירושלים לבין ילדי הארגון.

יו"ר הקבוצߔ, דני קליין: "צפוי לנו אירוע מרגש וחשוב. זו זכות גדולה שלנו לפעול רבות למען הקהילה ובפרט עבור ילדי שלו"ה. יש לנו הזכות לשמר דוגמא לעשייה חברתית ותרומה להגברת המודעות לארגון ולפועלו. הקדשת המשחק עבור ילדי שלו"ה הפכה למסורת מבורכת עבור המועדוӟ שלנו וכולי תקווה שהיא תמשיך עוד שנים ארוכות. צפויה לנו חגיגה אמיתית ומרגשת במלחה".

תגובות

0

טלספורט בפייסבוק