ג'ורג'#קארל רוצה לחגוג 1,000

המלצת WINNER NBA: מאמן דנבר רוצה להשיג את הניצחון הלילה נגד שארלוט ולהיכנס לרשימה מיוחסת של מאמנים שהשיגו 1,000 נצחונות בקריירה. קארל: "אני רוצה לנצח ואחר כך להוריד כמה בירות"

יום שלישי 07 דצמבר 2010
שלמה חסיד
 מאמן דנבר נאגטס, ג'ורג' קארל, שיתארח הלילה עם קבוצתו בשארלוט, מעוניין להשיג את הניצחון האלף בקריירה שלו, הלילה במשחק האמור. 

"זו תהיה חגיגה גדולה. אם ננצח אני אוריד כמה בירות ואדע שעשיתי את זה בגדול", אמר קארל לקראת המשחק הלילה. קארל סוגר שבע שנים בנאגטס, והוא נחשב לאחד משבעה המאמנים הכי מעוטרים בליגה, ואחד מבין ארבעה הכי מעוטרים שעדיין פעילים. אבל האם חניכיו מסוגלים להביא אותו אל הניצחון הלילה? .

קארӜ, ווינר בנשמה, שכבר ניצח שני גידולים סרטניים, ניצח ביום א' עם קבוצתו את ממפיס 107:108 כשכרמלו אנתוני בער עם 26 נק'. אבל הלילה הם יתייצבו למשחק ללא הביג מן כריס אנדרסן, שסובל מכאבים בגב התחתון ויעדר שבועיים.

ממול שארלוט בובקאטס במאזןȠשל 13:7, הפסידו לפילדלפיה ביום שבת 91:109, אחרי שהובילו ב-16 ברבע השני. ג'ראלד, וואלאס, שקלע 40 נק' בניצחון שארלוט על דנבר בינואר שנה שעברה 116:119, כבר מכין את הידית לקראת המשחק הלילה כשאמר :"הולך לי נגד הקבוצה הזאת. הלילה אני שואף לקלוע מעל ארבעים ۠קודות". אבל שארלוט הפסידה בארבעה מתוך חמשת המשחקים האחרונים בהן פגשה את הנאגטס. 

משחק מספר 57: שארלוט 2+- דנבר. ההימור: 2
  

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק