ארסנל בונה על נאסרי לטווח הרחוק

התותח הכי חם של התותחנים, הקשר הצרפתי סמיר נאסרי, צפוי לקבל הצעה להאריך את חוזהו עד 2015. ארסן ונגר: "הוא יכול להיות שחקן העונה"

יום שלישי 07 דצמבר 2010
מערכת TELESPORT
סמיר נאסרי לוהט. הקשר הצרפתי הצליח לכבוש בשלושת משחקי הליגה האחרונים שערים חשובים לזכות קבוצתו והעניק במו רגליו ניצחון 1:2 על פולהאם עם צמד אישי. נאסרי, שהפך למנהיג התותחנים בהיעדרו של ססק פברגאס הפצוע, מוערך עד מאוד על ידי המנے'ר ארסן ונגר שמאמין כי תואר שחקן העונה נמצא בהישג יד עבורו.

במועדון האנגלי מתעתדים להציע לנאסרי חוזה מוארך עד 2015, והמנג'ר אמר היום בעניין: "אני מאמין שלגבי 90% משחקני הכדורגל, הקריירה שלהם תלויה במועדון בו הם משחקים. נӐסרי עשה את ההחלטה הנכונה כשהחליט להצטרף אלינו, ואני מאמין שהוא יעשה את ההחלטה הנכונה להישאר עימנו".

"מאוד אשמח אם נאסרי יהיה שחקן העונה בסיומה, אבל מה שהכי חשוב עבורי זו ההצלחה של המועדון. צריך להתמקד בהצלחה של הקבוצה, ולא בהצלחה האߙנדיווידואלית של כל שחקן ושחקן".

ונגר המשיך ואמר: "נאסרי רק בן 23, וזה גיל בו עדיין מתפתחים מקצועית. כאשר תיירי הנרי היה בגילו, הוא המשיך להשתפר המון, כך שלטעמי, נאסרי עדיין לא הגיע לסיומה של ההתפתחות המקצועית שלו".


צילום: GETTYIMAGES.

תגובות

0

טלספורט בפייסבוק