איתי שכטר לא זקוק לניתוח

חלוץ הפועל תל-אביב, שנפגע כבר בתחילתו של משחק ליגת האלופות מול ליון ביום שלישי האחרון, יכול להירגע. בדיקת ה-MRI בכתפו הימנית קבעה כי הוא ישוב למגרשים כבר בתחילת חודש ינואר

יום שישי 10 דצמבר 2010
מערכת TELESPORT

דאגה רבה הייתה בקרב אנשי הפועל תל-אביב וכמובן אۦל חלוץ הקבוצה, איתי שכטר. כזכור, כבר בדקות הפתיחה ביום שלישי האחרון במשחק ליגת האלופות מול ליון, נחת איתי שכטר על כתפו הימנית ונאנק מכאבים. החלוץ הוחלף במהרה ולאחר מכן אף הובהל לבית חולים בליון להמשך הטיפול.

מיד עם חזרתה של הפועל תל-אביב לארץ̬ איתי שכטר ערך בדיקת MRI בכתף על מנת לאמת את חומרת הפציעה, כאשר התקווה הגדולה באדום הייתה להימנע מניתוח ולראות את החלוץ חוזר לשחק כבר בשבועות הקרובים.

ואכן כך קרה. תוצאות הבדיקה שימחו למדי את שכטר והפועל ת"א. התוצאות המעודדות קבעו כי החלוץ יוכל לשוב לאימונים מלאים כבר בשבוע הבא, אך על מנת לא לסכן את הכתף הפצועה למשחק פעיל הוא ישוב רק בחודש ינואר, לאחר פגרת החורף. למעשה, משחק החזרה שלו יהיה מול הפועל חיפה באצטדיון בלומפילד.

שכטר כבר הצהיר השבוע כי הוא מעוניין להתקדם ולעבור לאחߪ הליגות הבכירות באירופה, עם העדפה לגרמניה או אנגליה, אך כי הוא יהיה מעוניין לעזוב רק בסיום העונה הנוכחית. זאת בניגוד לבלם דאגלס דה-סילבה, שלאחר שהמו"מ בקיץ האחרון מול ליל פוצץ, הוא יהיה מעוניין לעזוב את ישראל במיידי, בחלון ההעברות שיפתח בחודש הבא.

תגובות

6

טלספורט בפייסבוק