פרדיננד יהיה כשיר לארסנל

המנג'ר הסקוטי של מנצ'סטר יונייטד בטוח כי הבלם שלו יחזור למשۗק הגדול ביום שני מול ארסנל וכך גם אברה ופול סקולס הפצועים. בצד של התותחנים, פברגאס בספק

יום שישי 10 דצמבר 2010
מערכת TELESPORT

ביום שני הקרוב תארח מנצ'סטר יונייטד את ארסנל, במה שלפחות כרגע עשוי להקרא משחק העונה, בין הראשונה בטבלה לשניה. יונייטד מגיעה למשחק עם נקודה פחות מיריבתה הלונדונית, אך גם עם משחק פחות וניצחון ייתן לה ללא ספק דחיפה משמעותית לקראת המשך המאבקים בצמרת העונה.

שלושה שחקנים חשובים במערך של אלכס פרגוסון, ריו פרדיננד, פטריס אברה ופול סקולס, נמצאים בספק למשחק, אך המנג'ר הוותיק משוכנע שכולם לבסוף יהיו כשירים.

ריו פרדיננד, שנפצע באמצע השבוע במהלך משחקה של היונייטד מול ולנסיה בליגת האלופות, הוא אולי המשמעותי בין השלושה, אך פרגוסון בטוח כי גם הוא וגם שני האחרים הסובלים ממתיחה במפשעהĠולא שיחקו באמצע השבוע , יהיו כשירים להתמודדות החשובה ביום שני באולד טראפורד: "אנחנו די בטוחים שכולם יהיו כשירים למשחק וזה מאוד חשוב לנו לפני משחק ענק שכזה".

בצד של התותחנים, ססק פברגאס נמצא בספק גדול למשחק בעקבות הפציעה החוזרת שלו בӑרך, ונראה שההחלטה לגביו תתקבל רק יום לפני המשחק או אפילו ביום המשחק עצמו במבחן כשירות שיערוך. ארסן ונגר, מנג'ר התותחנים, אמר בנושא: "יכול להיות שנקבל את פפברגאס חזרה למשחק אך עוד מוקדם לדעת. מה שבטוח זה שההחלטה תתקבל רק ברגע האחרון".

č מי שארסנל בטוח תאלץ להסתדר בלעדיו ביום שני הוא המגן הצעיר והמבטיח קיירן גיבס, שנפצע בקרסול במשחק ליגת האלופות הקודם של הקבוצה מול פרטיזן בלגרד.

תגובות

d

טלספורט בפייסבוק