מכבי עלולה לספוג משחק ללא קהל

מכבי ת"א תועמד לדין משמעתי בהתאחדות ביום שלישי הקרוב, בעקבות זריקת חפצים של אוהדיה לכר הדשא אתמול (שבת) בתיקו 1:1 מול מכבי פ"ת. גם הפועל אשקלון תועמד לדין בגין קריאות גזעניות של אוהדיה לעבר אנשי סכנין

יום ראשון 12 דצמבר 2010
שלמה חסיד
 אכזבה רבה שררה אתמול (שבת) במכבי ת"א בעקבות התיקו 1:1 מול מכבי פ"ת של פרדי דוד. הצהובים, הציגו יכולת חלשה מול פ"ת ופיספסו הזדמנות להעפיל לפיסגה, אולם איבוד  הנקודות לא היתה הבשורה הרעה היחידה שקיבלו הצהובۙם.

מכבי ת"א התבשרה היום כי תועמד לבין משמעתי בהתאחדות לכדורגל, בעקבות זריקת חפצים של אוהדיה למגרש במהלך המשחק מול פ"ת. מנשה משיח ציין את הארוע בדו"ח השיפוט שלו ומכבי, נגדה עומד עונש על תנאי של משחק ללא קהל, עלולה לספוג עונש של ߞשחק ללא קהל בפועל.

במכבי באו בטענות קשות נגד משיח, שלטענתם לא ניהל את המשחק בצורה טובה וחלקה. הדיון המשמעתי ייערך בהתאחדות לכדורגל ביום שלישי הקרוב ובמכבי יקוו לא לספוג עונש רדיוס.

מי שעוד תועמד ביום שלישי לדין משמעתי היא הפועל אөקלון. שופט משחקה של אשקלון מול בני סכנין, לירן וקסברגר, ציין בדו"ח השיפוט שלו כי אוהדי אשקלון קראו מספר פעמים לעבר שחקני סכנין בקריאות "מוות לערבים" ו"מוחמד מת".

גם אשקלון עלולה לספוג עונש כבד בהתאחדות, בעקבות ארߕעים קודמים שבהם היה מעורב הקהל שלה. מי שיעמוד לוועדת משמעת פנימית במועדון הוא החלוץ המושעה ערן לוי והחלטה האם להחזירו לסגל תתקבל בימים הקרובים. 

תגובות

6

טלספורט בפייסבוק