אין שוӝ כוונה לפטר את בניטז

מאסימו מוראטי, נשיאה של אינטר מילאן נשאל מדי יום לגבי גורלו של מאמנו, רפאל בניטז, בעקבות היכולת החלשה של קבוצתו בשבועות האחרונים. לקראת אליפות העולם לקבוצות אמר: "אין סיכוי שרפא יפוטר"

יום שני 13 דצמבר 2010
מערכת TELESPORT
בעונה שעברה זכתה באינטר בכל התארים אפשריים, אז תחת המאמן זו'ז'ה מוריניו. בקיץ האחרון הגיע לאמן את הנראזורי רפאל בניטז, מי שאימןĠבשנים האחרונות את ליברפול והצליח לזכות איתה בליגת האלופות. אבל ההתחלה שלו במילאנו היא לא המוצלחת ביותר.

האלופה האיטלקית מתקשה מאוד בליגה המקומית, ולמרות שעליה להשלים משחק חסר היא נמצאת במרחק 13 נקודות מהיריבה העירונית ומוליכת הטבלה, מילאן. אינטר כעת מדורגת במקום השביעי, כשגם אם תנצח את המשחק החסר היא תהיה במקום החמישי בלבד.

בליגת האלופות היא זכתה לבית סביר בהחלט עם טוטנהאם, ורדר ברמן וטוונטה, ואותו היא סיימה במקום השני, כשבמחזור האחרון הובסה בורדר ברמן ונותרה במקום השני. Ļ

למרות הצרות המקצועיות והפציעות הרבות שפוקדות את הקבוצה, על אלופת אירופה להשתתף בטורניר אליפות העולם לקבוצות באבו-דאבי, אותו תפתח ביום רביעי. נשיא הקבוצה, מאסימו מוראטי, נשאל כמעט מדי יום לגבי מעמדו של רפאל בניטז ובראיון לקראת אליפות העולם, לאחר שמספר דיווחים טענו כי הפסד בטורניר זה יעלו למאמן בפיטורים, ענה: "לפטר את בניטז? תעשו לי טובה...אנחנו מאמינים בו. אנחנו תמיד רוצים לעשות את המקסימום ולשחזר כמה שיותר את העונה שעברה".

צילום: Getty Images

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק