גורם בסיטי: נכפה על טבס לשחק

הכוכב הארגניטיני של מנצ'סטר סיטי ביקש לעזוב, אך נענה בשלילה ולא ישוחרר ۑשום אופן במהלך חלון ההעברות בינואר

יום שני 13 דצמבר 2010
מערכת TELESPORT
מנצ'סטר סיטי אינה מתכוונת לוותר על קרלוס טבס בשום מחיר. הכוכב הארגנטיני ומלך השערים של הכחולים, אשר הגיש אתמול (ראשון) בקשה רשמית להנהלת הסיטי בה העלה על הכתב את רצונו לעזוב את המועדון, נענה בשלילה, כאשר הסירוב לשחררו הגיע לאחר שיחה עם הߑעלים של הסיטי, הבעלים שייח מנסור.

טבס אמר אתמול: "ההחלטה לעזוב הגיעה לאחר שעות של מחשבה. רציתי לעזוב כבר בקיץ, אך שוכנעתי להישאר. לצערי, ההרגשה שלי לא השתנתה מאז. מערכת היחסים שלי עם חלק מחברי ההנהלה הרוסה, ואינה ניתנת לתיקון. אני לې מוכן לפרט בנושא הזה. מי שצריך, יודע על כך, כי אמרתי לו". למרות זאת, טבס הדגיש כי להחלטתו אין כל קשר למערכת היחסים עם המאמן רוברטו מנצ'יני.

במנצ'סטר סיטי מיהרו להוציא אתמול תגובה רשמית: "בקשתו של טבס אינה מקובלת עלינוĮ לטבס נותרו שלוש וחצי שנים לסיום חוזהו, אותו אנו מתכוונים לממש. אנחנו לא משחררים שחקנים באמצע העונה".

במועדון האנגלי לוקחים את כל האפשרויות בחשבון, ובמידה וטבס יסרב לשחק או יודיע על פרישה, ידרשו פיצוי מכח החוזה בין הצדדים, אשר מוערךĠבעשרות מיליוני פאונדים. המטרה היא לגרום לארגנטיני לשחק לפחות עד הקיץ, מאחר ואין כל כוונה לשחררו במהלך חלון ההעברות בינואר.

תגובות

טלספורט בפייסבוק