קווין מרטין רוצה להביס את סקרמנטו

המלצת WINNER NBA: אחרי שעבר ליוסטון בפברואר בשביל לא לחסום את ההתקדמות של טייריץ אוואנס, והפך לשחקן המוביל בקבוצתו החדשה, יפגוש הלילה מרטין את האקסית שלו, שתחסר את טייריק אוואנס הפצוע

יום שלישי 14 דצמבר 2010
שלמה חסיד

קווין מרטין עוד זוכר איך בחודש פברואר האחרון, במרוצת השנה שעברה, עבר בטרייד מסקרמנטו ליוסטון. מטרת הקינߒס היתה אז לא לחסום את ההתקדמות של הרוקי הצעיר טייריק אוואנס. 

בינתיים הפך מרטין לידית של יוסטון רוקטס. הלילה מרטין יוביל את הרוקטס בניסיון להשיג ניצחון שישי ברציפות על סקרמנטו, שתשחק ללא טייריק אוואנס הפצוע.

 ב-47 משחקיו ביוۡטון מאז הטרייד, השיג מרטין ממוצע של 23.4 נק'. בשבת בניצחון על קליבלנד 95:110 מרטין דפק 40 נק', אחרי שקלע 32 במחצית הראשונה, שהיתה הגדולה ביותר שלו בקריירה. בחודש אפריל האחרון מרטין דפק 39 נק' על הראש של סקרמנטו ב-107:117 של קבוצתו. 

אגב,Ġטייריק אוואנס, מחליפו של מרטין, קולע בממוצע רק 16.1 נק', ב-39 אחוז. ברור שפול וסטפול, האחראי על הטרייד הכושל, מתגעגע למרטין, במיוחד הלילה כשאוואנס פצוע ואין מי שיושיע את קבוצתו.

 לקינגס מאזן גרוע של 16:5, מתוכם 6:2 בחוץ. אז מה יהיה הסוף? ווסטߤול משוכנע: "זו רק תחילת הליגה ואנחנו בשלב ראשוני, שבו מותר עדיין לעשות שינויים וניסויים. אני בטוח שכשנוכל לחבר שני ניצחונות, הביטחון העצמי יחזור לשחקנים וכולם יראו שאנחנו קבוצה לגיטימית ויותר מזה".

משחק מספר 28: יוסטון רוקטס - סקרמנטו קינגס (9+). ההימור: 1

צילום: GETTYIMAGES

 

 

תגובות

a

טלספורט בפייסבוק