דאלאס רוצה לחזור לנצח

המלצת NBA: ביחם ראשון נוביצקי וחבריו הפסידו למילווקי לראשונה מאז חודש נובמבר, אחרי שכבר הובילט ב-20 הפרש ברבע השני. הלילה, בבית מול הבלייזרס וכוכבם הפצוע ברנדון רוי, זה כבר יהיה סיפור אחר לגמרי

יום רביעי 15 דצמבר 2010
שלמה חסיד
 דירק נוביצבקי וחבריו מדאלאס יארחו הלילה את פורטלנד למשחקĠשבו הם אמורים לנצח בקלות, ולמחוק את זכר ההפסד ביום א' למילווקי 99:103, שקטע רצף מפואר של 12 ניצחונות רצופים. דאלאס כבר הובילה ב-20 הפרש במרוצת הרבע השני, אבל פספסה את היתרון והפסידה לראשונה מאז חודש נובמבר. דירק נוביצקי, שגמר את המשחק עם 30 נק', החטיא פעמߙים בשניות האחרונות ומנע מקבוצתו ניצחון. במחצית השניה, אגב, דאלאס ספגה מטר של 60 נק', שיא NBA לעונה זו.

פורטלנד, לעומת זאת, קלעה רק 78 נקודות במשחק ההפסד מול סן אנטוניו ביום א'. היה זה שיא שלילי מבחינת הקבוצה, אבל הוא החזיק מעמד רק יום אחד, כי למחרת הקבוצה קלעה 73 נקודות בלבד בהפסד לממפיס שקלעה מולה 86.

היה זה הפסדה השמיני ב-12 המשחקים האחרונים, כשבהפסד האחרון הם קלעו בנתון מזעזע של 36.7 אחוזים מהשדה. סך הנקודות שקלעו ברבע האחרון והמכריע - 9  בלבד. מה שאולי יכול להסביר את הנפיߜה הזו היא העובדה שכוכב ההתקפה של פורטלנד ברנדון רוי שיחק פצוע בברכו השמאלית והתקשה לתפקד.

אגב, היכו את דאלאס פעמיים בשנה שעברה ושברו רצף של 11 הפסדים למבריקס. אבל האם זה יספיק גם הלילה? כשנוביצקי מגיע אחרי שהחמיץ הזדמנות לנצח משחק, ושקשה לדעת עד כמה מצבו הבריאותי של ברנדון רוי יאפשר לו להציג יכולת שיא, קשה להאמין שפורטלנד תעצור את דאלאס בשלישית.

משחק 63: דאלאס מבריקס-פורטלנד בלייזרס(7+). ההימור: 1


צילום: Getty Images

תגובות

8

טלספורט בפייסבוק