רוצים להציג את הטוב ביותר

מכבי תל-אביב קיימה את מסיבת העיתונאים לקראת משחק היורוליג מול חימקי מוסקבה. דיוויד בלאט התייחס לסגל הפצוע: "כולם חזרו להתאמן. נראה מחר בהתאם למצב אם לשתף אותם וכמה זמן"

יום רביעי 15 דצמבר 2010
מערכת TELESPORT

מכבי תל-אביב קיימה הערב (רביעי) את מסיבת העיתונאים המסורתית לפני משחקי היורוליג, כאשר מחר (21:00) תגיע להיכל "נוקיה" חימקי מוסקבה במסגרת המחזור ߔתשיעי של שלב הבתים ביורוליג.

כידוע, מכבי תל-אביב כבר הבטיחה את מיקומה בראש הבית ולכן המשחק עבורה לפרוטוקול בלבד. בנוסף לכך, מכבי תל-אביב סובלת ממספר פציעות של גיא פניני, סופוקליס שחורציאניטיס וריצ'ארד הנדריקס שרק חזר השבוע לאימונים לאחר מחלה ߞמושכת, ובצוות המקצועי עשויים לתת להם דקות מנוחה רבות, אם בכלל ישותפו.

דיוויד בלאט, מאמן מכבי תל-אביב פתח את מסיבת העיתונאים: "חימקי נלחמת על מיקומה בטופ 16 בעוד אנחנו עשינו את שלנו והבטחנו את ראשות הבית. עלינו להיות מפוקӡים יותר מתמיד ולנטרל את היתרון של חימקי. יש לנו סיבות עיקריות לנצח. ההיכל יהיה מלא כתמיד, יש צופים בטלוויזיה וזו החובה שלנו לספק להם את הטוב ביותר. אנחנו גם מודעים לכך שהתוצאה שלנו חשובה לקבוצות האחרות בבית".

בלאט המשיך להתייחס לחשיבות המשחק עבור מועדון כמו מכבי תל-אביב, על אף שהמשחק חסר חשיבות עבור סגנית האלופה הישראלית: "הדבר הכי חשוב הוא שאנחנו קבוצה עם גאווה, אופי ושאיפות. אנחנו רוצים לשחק את הכדורסל הכי חיובי שיש, כמו שעשינו עד כה ביורוליג ובליגה הישראלית. אנחנו לא רוצים להשאיר ߑצד את הרצון להיות הקבוצה הטובה ביותר שאנו מסוגלים להיות".

הדבר אולי החשוב ביותר במסיבת העיתונאים הייתה התייחסותו של המאמן להיעדרותם האפשרית של סופוקליס שחורציאניטיס, גיא פניני וריצ'ארד הנדריקס: "סופו נחת לא טוב על הרגל ולשמחתנו זו לӐ פציעה חמורה, אך יכולה להעיק. הוא לא התאמן אתמול והיום הוא ערך אימון חלקי. כל השאר שמחו להתאמן כרגיל ואנחנו שמחים על כך. נראה מחר בהתאם להרגשתם מי יכול לשחק וכמה".

תגובות

טלספורט בפייסבוק