אינטר בגמר גביע אליפות העולם

אלופת אירופה והאלופה איטלקית לא התקשתה מול קבוצת סאגונאם מדרום קוריאה וניצחה 0:3 משערים של סטאנקוביץ', זאנטי ודייגו מיליטו. ווסלי שניידר נפצע והוחלף כבר בדקה הרביעית

יום רביעי 15 דצמבר 2010
מערכת TELDSPORT

תחת לחץ כבד נוכח היכולת שמפגינה אינטר בשבועות האחרונים, כשאפילו מעמדו של רפאל בניטז כבר התערער עד לכדי דיבורים על הודעת פיטורים, אלופת אירופה והאלופה איטלקית הביסה את היריבה הדרום קוריאנית, סאגונאם במעמד חצי גמר אליפות העולם לקבוצות.

אינטר העפילה עד לשלב חצי הגמר אוטומטית, אבל לא כמו אינטרנסיונל הברזילאית שהודחה אמש (שלישי), היא דווקא הביסה ושלטה במשחק לחלוטין כבߨ מדקות הפתיחה.

סאגונאם אמנם העפילה בצורה מרשימה לשלב חצי הגמר אחרי 1:4 מול אל-ווחדה, אבל כבר בדקה השלישית ניצל סטאנקוביץ' הותיק טעות בהגנה והעלה את אינטר ליתרון קליל. 2 דקות קודם לכן, כבר בדקת הפתיחה, איבדה אינטר את השחקן החשוב ביותר שלה, ההוۜנדי ווסלי שניידר שנפצע אחרי תיקול חריף והוחלף.

בדקה ה-32 אינטר הכפילה את היתרון אחרי שדייגו מיליטו, שחזר מפציעה היישר להרכב כמו גם השוער חוליו סזאר, השאיר עקב נהדר לחבייאר זנאטי והקפטן לא התקשה לכבוש את השני של הנראזורי.

את המסמרȠהאחרון נעץ דייגו מיליטו בעצמו, כשבדקה ה-76 הגיע ראשון אל הכדור שניתז מההגנה אחרי בעיטה של סמואל אטו וחתם את תוצאת המשחק. משחק הגמר ייערך ביום שבת בשעה 18:00 (שעון ישראל) כשאינטר תפגוש את קבוצת מזאמבה מקונגו, מי שהפתיעה את אינטרנסיונל הברזילאית וגברה עליה אתמול בתוצאה 0:2.

תגובות

8

טלספורט בפייסבוק