מחמירים איתנו בגלל שמדובר במכבי

מאמנה של מכבי ת"א, יוסי מזרחי התייחס היום באימון הקבוצה לעונש שספגה הקבוצה לארח שוב ללא קהל: "על פניו נראה כאילו היד יותר קלה על ההדק מול מכבי תל אביב מאשר מול קבוצות אחרות". ביום שני קלינגר מחכה למכבי

יום חמישי 16 דצמבר 2010
אביחי קראבצק

 במכבי ת"א מנסים לחזור לשיגרה ולהתכונן למשחק הליגה הקרוב מול הפועל ב"ש, אך מאחורי הקלעים עוסקים במועדון בעיקר בעונש שספגה הקבוצה מההתאחדות לכדורגל, שלפיו היא תצטרך שובȠלארח בפעם השלישית העונה משחק ללא קהל.

במכבי כבר הודיעו כי יערערו על העונש אך ספק אם הערעור שלהם יתקבל, לנוכח העובדה שגם קבוצות אחרות כמו בית"ר ירושלים והפועל ת"א קיבלו עונשים דומים על התנהגות הקהל שלהם.

מי שהתייחס היום&Ůbsp;לעונשים הכבדים שסופגת הקבוצה, היה מאמן הקבוצה יוסי מזרחי שאמר באימון: "אף פעם לא נכנסתי להחלטות של בית דין על השחקנים או הקבוצות. על פניו נראה כאילו היד יותר קלה על ההדק מול מכבי תל אביב מאשר מול קבוצות אחרות. אני לא מבין את העונש הזה כי יש חוק. צריך לקחת את העבריינים ולהעניש אותם ואני לא מבין למה הקבוצה נפגעת. העונש הזה עבר מן העולם וצריך למצוא עונשים אחרים".

על העובדה שמכבי תצא כעת לשני משחקי חוץ קשים מאוד, אמר מזרחי: "תסריט הגיוני לחלוטין שהצמרת תברח, אבל הליגה לא הולכת לߩום מקום. כולם זוכרים מה קרה בעונה שעברה עם חיפה והפועל. ברגע שנשחק טוב, הפער לא ידאיג אותנו. ידעתי שיהיו קשיים כי אנחנו קבוצה חדשה שמתמודדת עם שתי קבוצות מתואמות יותר ומסורת גדולה. ציפיתי שנהיה עם 3-4 נקודות יותר, אבל מטבע הדברים כשנבנה תקציב כזה רמת הציפۙות גבוהה. נתמודד עם זה".

המפגש מול הפועל ב"ש בשבת יהיה פיקנטי במיוחד לאור המפגש הצפוי בין אבי נמני לבין מאמנה של הפועל ב"ש, ניר קלינגר שבזמנו זרק את נמני ממכבי ת"א. מעשה שאוהדי מכבי לעולם לא ישכחו לקלינגר.


תגובות

טלספורט בפייסבוק