3 המלצות WINNER לשישי

כמדי יום אנו ממליצים לכם על משחקי ה-WINNER להימור. היום אנחנו ממליצים לכם על שלושה משחקים להימור מהליגה הצרפתית השנייה. על מה המלצנו? הכנסו וקראו את ההמלצות היומית

יום שישי 17 דצמבר 2010
מערכת TELESPORT

 הליגה הצרפתית השנייה

ריימס - קלרמונט - X (יחס 2.60)

ריימס מדורגת במקום ה-18 בטבלה עם שתי תוצאות תיקו ברצף וניצחון אחד ועוד שני הפסדים במהלך חמשת המשחקים האחרונים שלה בליגה. היא תארח היום את קלרמונט שמדורגת במקום ה-16 בטבלה כשזו מנצחת במחזור הליגה האחרון בבית, זאת אחרי שני הפסדים רצופים ועוד שתי תוצאות תיקו. בסך הכל מדובר בשתי קבוצות חלשות העונה שלדעתי אחת מהן תרד בתום העונה ליגה. קלרמונט היא קבוצה מۢט יותר טובה מריימס על הנייר וגם על המגרש, אך לדעתי המשחק הזה יהיה שווה כוחות וגם לא יוכרע.

שאטורו - בולון - X (יחס 2.55)

שאטורו מדורגת במקום השביעי בטבלה כשהיא אחרי שני הפסדים רצופים שהגיעו אחרי שני ניצחונות רצופים. שאטורו תארח היום את בולון שמדורגת במקום ה-11 בטבלה כשזו מגיעה למשחק היום אחרי שלושה הפסדים במהלך ארבעת המשחקים האחרונים שלה. בולון היא קבוצה מאוד יציבה אפשר לומר. היא סיימה עשרה משחקים העונה בתיקו, הכי הרבה כשהי אמפסידה בשלושה משחקים בלבד, אלו השלושה בחודש האחרەן. שאטורו מגיעה למשחק היום לא בכושר טוב ולמרות שמדובר במשחק בית, אני מאמין שהיא תגיע למשחק קודם כן בכדי לא לספוג מאשר איך לכבוש. אני הולך גם כאן על תיקו.

נאנט - סדאן - 1 (יחס 1.90)

נאנט מדורגת במקום השישי בטבלה כשהיא מפסידה במחזור האחרון, זאת אחרי שני ניצחונות ושתי תוצאות תיקו. היא תארח היום את סדאן שמדורגת במקום הרביעי בטבלה כזו מסיימת בתיקו בשני המשחקים האחרונים שלה והיא עם הפסד אחד בחמשת המחזורים האחרונים. מדובר בשתי קבוצות חזקות העונה, שתיהן נלחמות על מקום שמוביל לליגהĠהראשונה. בגדול, נאנט קבוצה טובה יותר מסדאן ולדעתי הביתיות תהיה מה שיכריע את המשחק הזה. אני מסמן כאן 1.

 

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק