דנבר רוצה לשמור על המסורת

המלצת WINNER NBA: כרמלו אנתוני וחבריו ניצחו ב-12 מ-ȱ3 המשחקים האחרונים מול מינסוטה ומועמדים לעשות כן גם הלילה. למינסוטה יש ביד את משאבת הריבאונדים הכי טובה בליגה הקרויה קווין לאב אבל זה לא אמור להפסיק לה

שבת 18 דצמבר 2010
שלמה חסיד

  מינסוטה תתארח הלילה אצל דנבר נאגטס בניסיון למנוע הפסד מספר 28 ב-29 משחקי החוץ האחרונים שלה. למינסוטה יש ביד את משאבת הריבאונדים הטובה ביותר בליגה, העונהȠלשם קווין לאב, אבל זה בפירוש לא אמור להספיק לה. 

ללאב יש ממוצע נאה של 15.6 ריב' למשחק, דבר שלא ראו בליגה הזו מאז דניס רודמן בתחילת שנות השמונים, אבל חוץ ממנו לדנבר יש יתרון בכל פרמטר של המשחק. ביום שישי הפסידו לאב וקבוצתו לפורטלנד 102:107, כשלאב שוב שואב 17 ריב', אבל זה טוב בשביל טבלאות הסטטיסטיקה ולא מעבר לכך.

 דנבר, ממול, במאזן של 10:15, הפסידה ביום שלישי לסן אנטוניו 112:113 בבית במשחק שקטע סדרה של 10 ניצחונות בית רצופים שלה. מאנו ג'ינובילי מהספרס לקח את המשחק על הכתפיים שӜו והוכיח במאני טיים למה קוראים לו "מאנו טיים", עם קליעה מרהיבה סמוך לבאזר, שהביאה לו ניצחון אישי נאה במאצ'אפ החשוב מול כרמלו אנתוני.

צ'אנסי בילאפס עשוי להיעדר הלילה בשורות דנבר, כשתי לאוסון אמור להחליף אותו עם ממוצע קליעה של 15.6 נק'. גםĠקניון מרטין וכריס אנדרסן יעדרו בשורות דנבר.

  מינסוטה הפסידה לדנבר ב-12 מ-13 המשחקים האחרונים ביניהם.

משחק מספר 87: דנבר- מינסוטה 10+. ההימור: 1 

צילום: GETTYIMAGES

 

תגובות

טלספורט בפייסבוק