גאה שמצ'באן בחר במכבי

מכבי תל אביב הציגה את הרכש החדש שלה, הפורוורד-סנטר הסרבי מילאן מצ'באן, והמאמן דייויד בלאט אמר: "הוא עושה את השחקנים שמסביבו טובים יותר". מצ'באן: "מאוד נרגש להצטרף למכבי"

יום שני 20 דצמבר 2010
מערכת TELESPORT
אחרי שהודיעה כי החתימה את הפורוורד-סנטר הסרבי מילאן מצ'באן על חוזה לארבע עונות וחצי, עד תום עונת 2014/15, קיימה הערב (שני) מכבי תל אביב את מסיבת העיתונאים הרשמית בה הציגה את הרכש החדש.

מצ'באן פתח את מסיבת העיתונאים ואמר: "אני מאוד נרגש להצטרף למכבי, יש לי הזדמנות לעבוד עם שחקנים מצוינים ומאמן מצוין. אני צריך לתת את המקסימום כדי לסייע לקבוצה להמשיך ביכולת הנוכחית. אני לא מרגיש את הלחץ. יש לי כאן תמיכה רבה".

על הציפיות מהמועדון אליו הגיע, בתום העונה הנוכחית ובכלל, אמר הסרבי: "יש לנו סיכוי טוב ביורוליג עם מאזן 1:8, אנחנו צריכים להמשיך ככה באירופה. בישראל אנחנו מצפים לזכות בתארים".

דיוויד בלאט אמר: "כשקבענו אӪ מטרות הקבוצה במהלך הקיץ, רצינו בעיקר לראות חזון שלא יכלול רק את המשחק הבא או את החודש הבא, אלא את השנים הבאות. בכך שהחתמנו את אחד הכשרונות הגדולים באירופה, עמדנו במטרה שלנו. מעבר לכך שמילאן הוא שחקן איכותי, הוא גם בחור מצוין שמתאים לתכניות שלנו. הואȠעושה את השחקנים שמסביבו טובים יותר, בדומה לדרך שבה וויצ'יץ' היה עושה".

המאמן הוסיף: "אני רוצה לתת קרדיט גדול להנהלה שלנו שהתאמצה לממש את המחויבות שלה לקבוצה ולקהל בנוגע לעתיד המועדון. אנחנו לא המועדון היחיד שרצה את מילאן, ואני גאה לߔגיד שהוא בחר להגיע אלינו למרות שהיו לו הרבה מחזרות והיו לו בטח כמה הצעות טובות לפחות כמו שלנו מבחינה כלכלית".

תגובות

טלספורט בפייסבוק