גרנט הוא לא האיש הנכון לווסטהאם

איאן רייט, חלוץ העבר האגדי של ארסנל ו-ווסטהאם יוצא היום במתקפה חריߤה נגד המנג'ר הישראלי של ווסטהאם: "כדי להישאר בליגה, ווסטהאם צריכה מנג'ר שיטריף את השחקנים וגרנט הוא לא האיש הזה"

יום שלישי 21 דצמבר 2010
מערכת TELESPORT
 אברהם גרנט ממשיך ללכߪ על חבל דק מאוד בווסטהאם. התיקו 1:1 מול בלקבורן במחזור האחרון, רק סיבך עוד יותר את "הפטישים" במקום האחרון והמאמן הישראלי, שבינתיים מקבל גיבוי מהנהלת המועדון, ממשיך לספוג ביקורות מכל עבר.

מי שהצטרף היום לגל הביקורות נגד אברהם גרנט הוא איאן רייט, חלוץ העבר האגדי של ארסנל ו-ווסטהאם שהטיח ביקורת נוקבת וקרא להדחתו של גרנט: "ווסטהאם זקוקה למנג'ר שייתן ניצוץ והשראה לשחקנים כדי להשאיר אותם בליגה ואברהם גרנט הוא לא הבנאדם הנכון".

רייט הוסיף: "המועדון שלי לשעבר, מתקרב לנקודת האל חזור. הנהלת ווסטהאם חייבת לתת לגרנט תקציב לחיזוק או להחליף אותו. ווסטהאם תצא לפגרת חג המולד כשהיא במקום האחרון ורק קבוצה אחת בהיסטוריה של הפרמייר-ליג הצליחה להינצל מירידת ליגה כשהיתה בעמדה הזו".

ווסטהאם תצא במחזור הקרוב למשחۧ חוץ קריטי ביותר מול פולהאם, שמקדימה את ווסטהאם ב-3 נקודות בלבד ותנסה להימנע מהפסד שעלול לדרדר גם אותה אל מתחת לקו האדום.

תגובות

6

טלספורט בפייסבוק