קסאנו השתנה, הוא בחור חיובי

המעאר הצפוי של אנטוניו קסאנו למילאן מעורר הדים ברחבי איטליה. לוקה אנטוניני, שחקן הרוסונרי יצא להגנתו של הכוכב: "אם קסאנו יצטרף אלינו זה יהיה נהדר. כולם מכירים אותו ורוצים אותו איתנו"

יום שלישי 21 דצמבר 2010
מערכת TELESPORT

הפרידה של אנטוניו קסאנו וסמפדוריה לאחר העימות בין השחקן ובעלי הקבוצה עוררה הדים לפניȠמספר שבועות כאשר הסיפור התפוצץ, אבל בימים האחרונים נודע כי החלוץ סיכם את כל תנאיו והוא צפוי להצטרף למוליכת הטבלה במהלך חלון ההעברות בחודש ינואר.

בינתיים, שחקני מילאן כבר יוצאים להגנתו של חלץ נבחרת איטליה שככל הנראה יצטרף לשורותיהם. הראשון לעשות זאת היה לוקה אנטוניני, שמאמין כי קסאנו הוא אינו הבחור הבעייתי כפי שהוא מצטייר בתקשורת בשבועות האחרונים ולמעשה לאורך הקריירה כולה.

"כולם בקבוצה מכירים אותו מהמשחקים בינינו, גם ממשחקי הנבחרת. כולנו גם יודעים שהוא לא באמת בחור ושחקן בעייתә כפי שמציגים. אם הוא יעבור למילאן אני בטוח שלא יהיו איתו בעיות כלל, הוא מאוד השתנה לאחרונה והוא בחור מאוד חיובי".

בנוסף, התייחס אנטוניני לשמועות לפיהן עשוי מאמנו בעונה שעברה, לאונרדו לאמן דווקא את היריבה העירונית, אינטר: "אני יכול ל۔גיד על לאונרדו רק דברים טובים. לכולנו הייתה איתו מערכת יחסים מיוחדת וטובה, הוא מתייחס לכל השחקנים בצורה מצוינת. אני מאחל לו בהצלחה מכל הלב, גם אם הוא יאמן את אינטר".

צילום: Getty Images

תגובות

6

טלספורט בפייסבוק