ירושלים סיימה את דרכה באירופה

הפועל ירושלים הציגה משחק חלש למדי הערב ב"מלחה" מול קאחסול הספרדית, הפסידה בתוצאה 84:70 והודחה מהירוקאפ מוקדם מהצפוי . גליל\גלבוע סיימה את דרכה#עם הפסד ביוון לאריס ושרון דרוקר

יום שלישי 21 דצמבר 2010
מערכת TELESPORT
הפועל ירושלים ߜא ציפתה לסיים את דרכה במפעל השני בחשיבותו באירופה כבר בשלב הבתים. אבל תכניות לחוד ומציאות לחוד: חניכיו של עודד קטש הציגו את אחד ממשחקיהם החלשים ביותר העונה, אם לא החלש ביותר, והפסידו לקבוצת קאחסול הספרדית בתוצאה 84:70.

בעוד ניצחון שۜ הפועל ירושלים היה מבטיח לה את ראשות הבית וגם הפסד עד 4 נק' היה מעלה אותה מהמקום השני, ירושלים הובסה בביתה ומול הקהל הביתי וסיימה את העונה האירופית מוקדם מהצפוי. 

מי שהיו יכולים להציל את ירושלים ולהעלות את קבוצתו של קטש לשۜב הבא הם המושבה הישראלית בצ'כיה, אבל בעקבות ההפסד של ירושלים נימבורק לא התקשתה לנצח בביתה את ריגה והעפילה על חשבונה של ירושלים.

עודד קטש, מאמן הפועל ירושלים אמר בסיום: "אני חושב שגם הפעם הראנו אופי ורצון. שיחקנו נגד קבוצה טובה ונקלענו לפיגור גדול מדי במחצית הראשונה. למרות שהמשחק הזה היה תלוי בנו, פספסנו את העלייה בממשחק בצ'כיה. היינו שווים לעלות השלב הבא, אין לי טענות לשחקנים. אנחנו מאוד מאוכזבים".

במשחק נוסף שנערך הערב במפעל והיה לפרוטוקול בלבד, הפۡידה האלופה הישראלית הפועל גליל\גלבוע מול אריס סלוניקי של שרון דרוקר, 70:91, בסופו של ערב כואב מאוד לכדורסל הישראלי.

תגובות

e

טלספורט בפייסבוק