מוני הראל: אנחנו נראים כמו גנון

מוני הראל, מבעלי הפועל תל-אביב שבר שתיקה היום ואמר: "אנחנו נראים כמו גנון. זה לא יכול לӔמשיך ככה, הפועל תל-אביב היא מעל מוני הראל ואלי טביב. יהיה בסדר, אבל אני לא יודע לכמה זמן"

יום שלישי 21 דצמבר 2010
מערכת TELESPORT

הנתק בין מוני הראל ואלי טביב הולך ומחריף, כאשר מחלוקות רבות מתגלות בין הצדדים לאורך הזמן שחולף. בסוף השבוע האחרון נרשם פיצוץ נוסף בין השניים בעקבות מכירתו של דאגלס דה-סילבה, ומוני הראל, שפינה את מקומו לאחרונה בניהול הקבוצה, שבר שתיקה ארוכה.

מוני הראל אמר את אשר על ליבו: "הפועל תל-אביב מתנהגת מבחינה ניהולית כמו בית שימווש. אנחנו נראים מאוד רע וזה לא משנה מי האשם. מוני הראל או אלי טביב, בכלל לא משנה מי לא בסדר. אנחנו חייבים להגיע הסכ۞ה, אם צריך אני אתפשר. הפועל ת"א מעל אלי טביב ומעל מוני הראל. יהיה בסדר, אבל אני לא יודע לכמה זמן".

"יש לנו עוד משימות ומטרות העונה" המשיך הראל בדבריו: "אנחנו במצב יותר מטוב לקחת אליפות, אבל המצב פוגע במועדון ובשחקנים.Ƞאין לי עניין אישי עם אלי טביב. הפועל זה החיים שלי והבית שלי. אני לא מגיע למשחקים כי אני לא נהנה מאיך שהפועל מתנהלת. אנחנו לא נהיה חברים, אבל אני ואלי טביב נשב וניישר את ההדורים".

כשנשאל הראל לגבי עתיד המועדון ואולי אף רוכש עתידי אמר וסיכם: "כרגע האחריות היא שלי. לא דופקים אנשי עסקים או מליונרים שרוצים להיכנס ולהשקיע במועדון. מכרנו העונה 9,000 מנויים שתמכו והאמינו בנו, המספר הכי גדול בהיסטוריית הפועל ת"א. אנחנו צריכים לחשוב עכשיו על חיזוק לינואר, לשחקנים כמו שי אבוטול. צריכים לדאߕג שהכל ישתנה".

תגובות

0

טלספורט בפייסבוק