הקטארים משתלטים גם על היונייטד?

קרן ההשקעות הקטארית, שחתמה לפני שבוע הסכם חסות מפלצתי עם ברצלונה, מציעה לא פחות מ-1.5 מיליארד פאונד לגלייזרים תמורת רכישתה של מנצ'סטר יונייטד. במנצ'סטר טוענים: הגלייזרים מוכנים לשקול את ההצעה"

יום רביעי 22 דצמבר 2010
מערכת TELESPORT
 הגלייזרים, שמחזיקים בבעלות על מנצ'סטר יונייטד הכחישו בימים האחרונים את השמועות על מכירה אפשרית של המועӓון למשפחת מלוכה קטארית. אולם, בכלי התקשורת באנגליה מפורסם היום שביונייטד מאשרים: "משפחת גלייזר מוכנה לשקול הצעות לרכישת המועדון".

ההצהרה הזו פותחת את הדלת לקרן ההשקעות הקטארי, שנשלטת ע"י השייח חמאד בין קאליפה, שמוכן לשלם עבור אۗד המועדונים המפוארים בעולם לא פחות מ-1.5 מיליארד פאונד (!) תמורת רכישתו.

הגלייזרים, שמצויים בחובות כבדים, קנו בזמנו את היונייטד לפני חמש וחצי שנים תמורת 790 מיליון פאונד ואם יסכימו למכור את המועדון הם יוכלו להכפיל את הכסף שלהם. מקורות במנצ'סטӨ משוכנעים שהגלייזרים מוכנים למכור את המועדון אחרי שהצליחו לכסות חלק מחובות העתק של הקבוצה.

אגב, קרן ההשקעות הקטארית היא אותה קרן השקעות שחתמה רק לפני שבוע על הסכם חסות עם ברצלונה תמורת סכום של לא פחות מ-125 מיליון פאונד. כעת, הם בדרך להשתלט עӜ עוד מועדון פאר.

תגובות

טלספורט בפייסבוק