בקרוב: מכרז למשחקי ליגת הנוער

ההתאחדות לכדורגל הודיעה כי בקרוב יפורסם מכרז לשידור ישיר של המשחקים המרכזיים בליגת הכדורגל לנוער. המשחקים ישודרו בערוץ פתוח בלבד. ב-27.1 תיבחר הזוכה באירוח משחקי יורו 2013 עד גיל 21

יום רביעי 22 דצמבר 2010
מערכת TELESPORT
הנהלת ההתאחדות לכדורגל ערכה היום (רביעי) ישיבה בה הוחלט כי בקרוב ייערך מכרז לשידור ישיר של משחקי ליגת הנוער בכדורגל. משחקי ליגת Ӕנוער עוררו לאחרונה עניין רב עבור אוהדי הקבוצות, והכוונה היא שבכל שבוע ישודר המשחק המרכזי בערוץ פתוח.

בישיבת הנהלת ההתאחדות לכדורגל סיפר יו"ר ההתאחדות, אבי לוזון כי בתאריך 27.1.2011 ייערך כנס מיוחד של אופ"א בו תיבחר המӓינה שתארח את טורניר אליפות אירופה עד גיל 21 2013. ישראל היא אחת מחמש המועומדות הסופיות לארח את הטורניר ביחד עם ווילס, אנגליה, בלגריה וצ'כיה.

לוזון הציג חמישה אצטדיונים בהם ייערכו המשחקים: אצטדיון טדי, אצטדיון בלומפילד, אצטדיון רמת-גן והאצטדיונים החדשים בפתח-תקווה ובנתניה. 

בנוסף, ההתאחדות הודיעה כי היא מקימה מערך הסברתי חדש, במסגרתו ימונה דובר חדש וההתאחדות תעסיק משרד יחסי ציבור למטרת שיפור תדמיתה. כמו כן, אבי לוזון העלה בישיבת ההנהלה הצעה למכור החל מעונת המשחקים הבߐה כרטיסי נוער בכל האצטדיונים ללא הגבלה, במקום החוק הקיים כיום בו מחוייבת הקבוצה לשחרר 20 אחוז מתכולת האצטדיון עבור חיילים ונוער. הנושא יועלה לדיון בשנית לקראת עונת המשחקים הבאה.

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק