רונאלדיניו על סף חזרה לגרמיו

נשיא הקבוצה הברזילאית הודיע כי גרמיו סיכמה מול רונאלדיניו את תנאי החוזה. הקשר צפוי לעזוב את מילאן ולחזור לקבוצת נעוריו כבר בחודש הבא: "נותר לרונאלדיניו לסכם את תנאי עזיבתו מול מילאן ולחזור הביתה"

יום רביעי 22 דצמבר 2010
מערכת TELESPORT

הנשיא של קבוצת גרמיו הברזילאית, פאולו אודון, היה מאושר למדי היום ובישר לתקשורת המקומית על צירופו הקרוב של קשר נבחרת ברזיל ושחקנה של מילאן, רונאלדיניו. הקשר בן ה-30 החל את הקריירה בגרמיו, שם ערך את הופעת הבכורה בשנת 1998 בגביע הליברטדורס.

כידוע, בשבוע האחרון סיכמה מילאן עם קבוצת סמפדוריה על רכישתו של שחקן נבחרת איטליה, אנטוניו קסאנו, ולאור הצפיפות בחלק ההתקפי של הרוסונרי של נמצאים גם רוביניו, פאטו וזלאטן איברהימוביץ' - רונאלדיניו נדחק אל קצה הספסל וביקש לחזור הביתה, לברזיל.

נשיא גרמיו התראיין היום לאחד מערוצי הטלוויזיה המקומיים בעירו ואמר: "צד אחד של העסקה כבר סגור לחלוטין. גרמיו ורונאלדיניו הגיעו להבנה על תנאי החוזה. מה שנשאר כעת הוא שרונאלדיניו יסכם מול מילאן את תߠאי עזיבתו. הדבר החשוב ביותר הוא שהשחקן רוצה לחזור הביתה, למקום שבו הוא למד לשחק כדורגל".

רונאלדיניו הצטרף למדי מילאן בשנת 2008, אז עבר לקבוצה מברצלונה תמורת סכום של 18.5 מיליון יורו. לאחרונה חזר השחקן למדי נבחרת סלסאו, לאחר שדונגה החליט שלא להזמינו למונדיאל 2010 שנערך בדרום אפריקה.

תגובות

טלספורט בפייסבוק