פרוקום יעשו את המקסימום

מכבי תל-אביב תנעל את שלב הבתים הראשון של היורוליג במשחק חוץ מול פרוקום גדיניה, ולמרות שהמשחק לפרוטוקול בלבד שני הצדדים רוצים ניצחון. בלאט: "לא תראו ניסויי כלים מול פרוקום"

יום חמישי 23 דצמבר 2010
מערכת TELESPORT
מכבי תל-אביב תשחק ביום הערב בשעה 20:00 את משחקה האחרון בשלב הבתים המוקדם של היורוליג, לפני תחילתו של שלב הטופ 16. למרות שהצהובים כבר הבטיחו את ראשות הבית ומנגד הפולנים לא יכולים להתקדם ויסיימו את דרכם ביורוליג כבר עתה, הצדדים רוצים ניצחון ומבטיחים שהמשחק יהיה הרבה מעבר לגארבז' טיים, כפי שבדרך-כלל נראים משחקים לפרוטוקול בלבד.

דיוויד בלאט, מאמן מכבי תל-אביב אמר 24 שעות לפני המשחק: "אומרים שהמשחק הזה לא חשוב לנו, אבל אנחנו מועדון עם גאווה ואנחנו רוצים לנצח בכל התמודדות". בלאט גם התייחס לשאלה האם ינסה דברים לקראת הטופ 16, כשבין היתר ייתכן ויקבל דקות בכורה הרכש החדש, מילאן מצ'באן: "השיטה שלנו עובדת כמו שצריך ואין טעם לשנות אותה. Ӝא תראו מהפכה".

גם דיוויד בלו התייחס למשחק שלא ישנה דבר בטבלת בית 1: "שתי הקבוצות נמצאות בסיטואציה דומה כי המשחק לא ישנה דבר. הם ירצו לתת מולנו את הכל ולנצח מול הקהל שיגיע למשחק. זה לא טיול ואנחנו הולכים לשחק באותה הדרך בה נהגנו כל העונה בניסיון לנצח את המשחק".

טל בורשטיין חיזק את דבריו של בלו והוסיף לגבי הרכש שנעשה השבוע: "מהכרות ראשונית מצ'באן הוא שחקן טוב מאוד. רק הזמן יכול להגיד אם זה יעבוד והאם היינו צריכים חיזוק. הוא רואה את המשחק והוא בן אדם נהדר, לא נראה לי שיש סיבה שהוא לא ישחק".

תומאש פאצ'שאס, מאמנה של פרוקום גידינה התייחס להכנות הפולנים: "אנחנו רוצים להשאיר חותם חיובי מהקמפיין. אנחנו יודעים שמכבי קבוצה מצەינת, יש לה השנה סגל חזק במיוחד. אנחנו לוקחים את המשחק במלוא הרצינות ורוצים לסיים את עונת היורוליג עם ניצחון מול הקהל הביתי שלנו". 

תגובות

a

טלספורט בפייסבוק