טניס: סלע מול וינטרוב, פאר מול גלושקו

באליפות ישראל שנערכת העפיל המחבט מספר 1 של ישראל דודי סלע לגמר מול וינטרוב וגם שחר פאר תפגוש בשלב הגמר את#גלושקו

יום חמישי 23 דצמבר 2010
מערכת TELESPORT

משחקי גמר אליפות ישראל לבוגרים בחסות "פסגות בית השקעות" ולזכרו של אבנר ברק ייצאו לדרך מחר (שישי) בשۢה 10:00 ויועברו בשידור חי בערוץ הספורט.

היום (חמישי) התקיימו משחקי חצי הגמר, שבסיומם נקבעו העולים למשחקי הגמר שיהוו שחזור של הגמרים מהשנה שעברה.

בנשים, שחר פאר השיגה ניצחון 0:6,1:6 על חן אסטרוגו. במשחק הגמר שיתקיים בתחילת היום תפגוש פאר את יוליה גלושקו שעצרה את הדהירה של דניז חזניוק בת ה-16 עם ניצחון 0:6,2:6. עבור פאר יהיה זה ניסיון לזכות בתואר בפעם החמישית ברציפות ובפעם השביעית בסך הכל.

בסיום משחק הנשים יתקיים משחק ראווה של נבחרת כיסאות הגלגלים ולאחריו ייצא לדרך משחק הגברים שיפגיש ߐת דודי סלע ואמיר וינטרוב.

בשעות הבוקר ניצח וינטרוב את סער סטיל 3:6,4:6 ועלה לגמר שלישי בקריירה, עדיין נטול התואר היוקרתי. סלע גבר על נועם אוקון 4:6,6:7 וינסה לזכות בתואר בפעם השנייה ברציפות ובפעם השלישית בסך הכל.

היום גם התקיימו משחקי הגמר בזוגות. בגברים זכו אמיר וינטרוב ומוטי אייזקוביץ שניצחו 3:6,5:7 את דור בלפר ודניאל סקריפניק. בנשים זכו יוליה גלושקו וקרן שלמה שניצחו 4:6,6:7 את גרטה סקריפניק ולי אור.

טורניר "אתנה": מחר ייערכו משחקי הגמר

משחקי הגמר במסגרת טורניר "אתנה" יפתחו מחר, במקביל לגמר הנשים. בשעה 10:00 יתקיים גמר בנות 16 ולאחר מכן גמר בנות 14.

לגמר בנות 16 עלו לי אור וליבי מש. אור גברה בחצי הגמר על מעיין סלע 2:6,1:6 בעוד מש ניצחה את הילה מזרחי 1:6,3:6<̯p>

במשחק גמר בנות 14 תפגוש ענת אבקין את טליה זנדברג. בחצי הגמר ניצחה אבקין את ולריה ניקולייב 6:7,2:6, בעוד זנדברג גברה על לי בן אור עם 1:6 כפול.

תגובות

6

טלספורט בפייסבוק