ויינטרוב אלוף ישראל

אמיר ויינטרוב הפתיע את דודי סלע וזכה באליפות ישראל אחרי ניצחון בשלוש מערכות 6:7, 6:3, 6:7. גם יוליה גלושקו נתנה פייט ראוי לשחר פאר בגמר הנשים אך נכנעה לבסוף 0:6, 6:4, 5:7.

יום שישי 24 דצמבר 2010
מערכת TELESPORT
קהל אוהדי הטניס בישראל מילא היום עד אפס מקום את היצۙעים הצנועים במגרש ברעננה ונהנה משני משחקי טניס מצויינים וגם מותחים בסיום. גמר הגברים הסתיים בהפתעה גדולה, גמר הנשים רק כמעט.

אמיר ויינטרוב זכה באליפות ישראל לאחר שגבר על דודי סלע, המחבט הבכיר של ישראל, בשלוש מערכות 6:7, 6:3, 6:7. ויינטרוۑ נתן משחק מצויין ולא וויתר על שום נקודה, בעוד דודי סלע היה רחוק משיאו וניכר במשחקו שהוא רק חזר מפציעה והוא עדיין לא בכושר.

זו הזכיה הראשונה של ויינטרוב באליפות ישראל , כאשר סלע פספס הזדמנות לזכות בפעם הרביעית בקריירה.

אמיר ויינטרוב אמר בסיום: "אני מאוד שמח על הזכיה, אני בתקופה מצויינת וצריך לשמור על זה. אני מקווה שאמשיך בקו הזה ומקווה להשתחל לאליפות אוסטרליה הפתוחה".

דודי סלע פירגן: "אמיר שיחק ממש טוב, מגיע לו. אני מקווߔ שהוא יצליח גם בעתיד בסבב העולמי. לי היה משחק פחות טוב. אני מתחיל את העונה שלי עכשיו, אני אחרי פציעה וצריך להתחיל להכנס לכושר. אני מאוד מקווה שאמיר ימשיך ביכולת הזו ויוכל לעזור לנו גם בנבחרת הדיוויס".

בגמר הנשים לעומת זאת, אין חדש תחת השמש. שחר פאר גברה על יוליה גלושקו בשלוש מערכות 0:6, 6:4, 5:7 והוכתרה שוב כאלופת ישראל.

במערכה הראשונה פאר לא השאירה לגלושקו שום סיכוי ואחרי 0:6 מהיר וחלק היה נראה כי גלושקו בדרך לתבוסה, אך האחרונה התאוששה ובמקביל לירידת מתח אצל פאר, הצליחה לקחת את המערכה השניה. גם במערכה השלישית הצליחה גלושקו להשאר צמודה לפאר, אך ברגעי האמת בסיום פאר ניצלה את נסיונה ועשתה את העבודה כדי לזכות בתואר בפעם השביעית.

שחר פאר סיכמה בסיום: "ߔיא היתה אגרסיבית ונתנה פייט מצויין. למרות שניצחתי, המחמאות היום מגיעות ליוליה ולא לי".

תגובות

טלספורט בפייסבוק