רפאלוב נותח. ייעדר מספר שבועות

קשר נבחרת ישראל ומכבי חיפה, ליאור רפאלוב, עבר היום ניתוח מוצלח בןפשעה אך צפוי להעדר כחודש לפחות. הקשר יחמיץ בוודאות את המשחקים מול מכבי ת"א ומכבי פ"ת בליגה. חשש בחיפה: גם מסיללה צריך ניתוח

יום ראשון 26 דצמבר 2010
שלמה חסיד

ליאߕר רפאלוב ופיטר מסיללה מושכים כבר זמן מה פציעות ולמרות זאת נוטלים חלק במשחקי הקבוצה, אך נראה כי כעת השניים יצטרכו להיעדר לזמן מה. 

היום (ראשון) עבר ליאור רפאלוב, קשרה של מכבי חיפה ונבחרת ישראל ניתוח מוצלח במפשעה הכואבת שלו ע"י ד"Ļר דורון קופלמן וכעת ייאלץ לעבור תקופת שיקום של כחודש לפחות, כאשר בתום התקופה הוא אמור לחזור לכשירות מלאה.

כזכור, רפאלוב ניסה להתאמן אתמול עם יתר חבריו לקבוצה, אך נטש את האימון בשל כאבים ולכן הוחלט לנתח אותו. רפאלוב, ייעדר בוודאות ממשחק הליגה ߔקרוב של הקבוצה מול מכבי ת"א וגם ממשחק החוץ הקשה מול מכבי פ"ת.

שחקן מפתח נוסף בחיפה שאמור לעבור ניתוח ארתוסקופיה בימים הקרובים הוא פיטר מסיללה, שלא מתאמן עם הקבוצה מאז שנתח בישראל בשל כאבים עזים בבירכו. גם מסיללה, צפוי להעדר ממשחק הצӞרת במחזור הקרוב מול מכבי ת"א.

ליאור רפאלוב אמר לאתר הרישמי: "בתקופה האחרונה סבלתי מכאבים במשפעה אני והצוות הרפואי קיווינו שמנוחה בפגרה תסייע להתליך ההחלמה, אך לצערי עם החזרה הבוקר לאימונים, שבו הכאבים. כולי מרוۛז כרגע בהחלמה בחזרה המהירה למגרשים. יש למכבי חיפה סגל טוב ומחליפים ראויים".

צילום: מכבי חיפה, האתר הרשמי

תגובות

a

טלספורט בפייסבוק