החלום שלי הוא לשחק בריאל מדריד

רומולו לוקאקו, חלוצה בן ה-17 בלבד של אנדרלכט נחשב כבר עכשיו לאחד החלוצים הטובים בעולם ומבוקש ע"י צ'לסי, ארסנל וטוטנהאם אך מבהיר: "אני רוצה לשחק אצל מוריניו בברנבאו". בריאל חו۩שים שהיגואין סיים את העונה

יום רביעי 29 דצמבר 2010
מערכת TELESPORT
 בריאל מדריד מחפשים חלוץ בנרות כשברקע השמועות על כך שגונזאלו היגואין ייאלץ לעבור ניתוח ואולי סיים את העונה הולכות ומתגברות. אחד החלוצים הבולטים שמועמדים להגיע לבלאנקוס כבר בינואר הקרוב הוא רומולו לוקאקו. החלוץ המדהי۝ בן ה-17 בלבד של אנדרלכט שברזומה שלו יש כבר צמד במדי נבחרת בלגיה הבוגרת במשחק ידידותי מול רוסיה.

לוקאקו הלוהט, מחוזר גם ע"י כל הקבוצות הגדולות של לונדון - ארסנל, צ'לסי וטוטנהאם, אך בראיון שנתן לתקשורת המקומית הוא מבהיר שיש רק קבוצה ېחת שבה הוא שואף וחולם לשחק ולהתפתח.

לוקאקו, התייחס לאפשרות שישחק בריאל מדריד ואמר: "החלום שלי הוא לשחק בברנבאו. זה האיצטדיון בו אני שואף להיות. העובדה שמוריניו הוא המאמן של ריאל מדריד, רק מוסיפה לי מוטיבציה לשחק שם. אני יכול ללמוד המון מ۞אמן כמו מוריניו".

לוקאקו, הוא החלוץ המוביל של אנדרלכט ומוביל אותה למקום הראשון בליגה הבלגית, אך הוא הבהיר כי ברצונו לעבור לקבוצה גדולה יותר ולהתקדם: "אני מרגיש טוב באנדרלכט אבל חושב שאני מוכן לעשות קפיצה גדולה בקריירה. יש לי מוטיבציה גדולה להוכיח לכולם שאני שווה את הכסף הגדול שמשלמים עליי".

תגובות

a

טלספורט בפייסבוק