חיזוק? לא בהפועל פת

למרות עזיבתו הצפויה של דודו ביטון, מלך שערי הקבוצה לבלגיה, במלאבס קיבלו החלטה עקרונית שלא לߔתחזק בחלון ההעברות הקרוב בשל קשיי תקציב. שחקנים בקבוצה חוששים מהידרדרות של הקבוצה בחלק השני של העונה

יום שני 27 דצמבר 2010
אסף בילגורי
 בהפועל פ"ת עומדים ככל הנראה לאבד בקרוב את השחקן הכי חשוב שלהם. דודו ביטון, מלך שערי ליגת ۔על שכבש 12 מתוך 15 שערי הקבוצה העונה, נבחן בשרלרואה הבלגית בתיווכו של סוכן השחקנים דודו דהאן וייתכן מאוד ויעבור לבלגיה כבר בימים הקרובים.

למרות זאת, בהפועל פ"ת נכון לעכשיו, לא מתכוונים להתחזק ולהביא מחליף ראוי לדודו ביטון בשל קשיי תקציב ועלויות שכר. הנהלת הקבוצה קיימה אתמול (ראשון) ישיבה בנושא וקיבלה את ההחלטה העקרונית.

בקבוצה שורר חוסר וודאות ניהולי לאור העובדה שאחד הבעלים, גל חצור כבר הבהיר כי הוא מתכוון לעזוב בתום העונה והבעלים השני, תומר סיני המריא לחופשה פרטית. מי שמנהל ߐת הפועל פ"ת נכון לעכשיו הוא דני לוי.

שחקנים בקבוצה וגם אוהדים לא אוהבים את ההחלטה, במיוחד לאור העובדה שהקבוצה מסובכת עמוק בתחתית וללא מלך השערים שלה היא עשויה להידרדר אל מתחת לקו האדום ולהיקלע למאבקי הישרדות של ממש עד תום העונה.
השם היחיד שהועלה כאופציה לחיזוק בקרוב הוא יניב לוזון, הקשר שגדל בקבוצה והיה שותף בכיר לעליה של הקבוצה לליגת העל לפני ארבע שנים. לוזון, אינו מרוצה ממעמדו בסכנין ורוצה לעזוב את הקבוצה של סלובודאן דראפיץ, אך בפ"ת לא ממהרים להחזירו הביתה.

č במחזור הקרוב תארח הפועל פ"ת את הפועל אשקלון למפגש תחתית של ממש, כאשר לשתיים יש 13 נקודות בלבד אחרי 15 מחזורים.

תגובות

טלספורט בפייסבוק