2 המלצות WINNER ליום שלישי

כמדי יום אנו ממליצים לכם על משחקי ۔-WINNER להימור. היום אנחנו ממליצים לכם על שני משחקים להימור מהפרמייר ליג, במחזור נוסף של שבוע חג המולד. על מה המלצנו? הכנסו וקראו את ההמלצות היומיות

יום שלישי 28 דצמבר 2010
מערכת TELESPORT

 משחק מספר 41 -  ווסטהאם – אברטון – 2 (יחס 2.2)

ווסטהېם מגיעה למשחק מעודדת אחרי הניצחון הגדול על פולהאם לפני יומיים בדרבי. גרנט מקווה לבנות על הניצחון ולהישאר מעל למקום האחרון. היא עדיין סובלת מרשימת חיסורים ארוכה אבל תקבל בחזרה את ריו קוקר מהשעיה. למרות השמחה על הניצחון ביום ראשון, רוב השערים הגיעו מטעויות ӑהגנה של פולהאם והמבחן שמצפה לגרנט היום הוא הרבה יותר גדול. אברטון קיבלה מנוחה ביום ראשון מאחר והמשחק שלה מול בירמינגהאם נדחה והיא למעשה אחרי הניצחון הגדול על הסיטי בשבוע שעבר בחוץ. היא מגיעה למגרש שבו היא ניצחה ב-4 הביקורים האחרונים שלה בכל המסגרות. היא תߧבל את פינאר בחזרה וגם הייטינגה וג'גיאלקה עשויים להתאושש מפציעות. בנוסף גם ארטטה חוזר מהשעייה. לדעתי לגרנט מצפה משחק קשה ביותר מול קבוצה עיקשת שאוהבת לשלוט בכדור ואני אלך פה על ניצחון חוץ.

משחק מספר 34 - מילוול – לסטר – 2 (יחס 2.4)

מילוול מגיעה למשחק מהמקום ה-13 עם 29 נקודות. היא אחרי תיקו מול פורטסמות ובסה"כ עשתה תוצאות לא רעות בתקופה האחרונה אבל היא מגיעה למשחק עם בעיות בהגנה כשצמד הבלמים הקבוע שלה פצוע וייעדר. לקבוצה שמתבססת על הגנה וספגה 23 שערים בלבד ב-22 משחקים זה עשוי להיות משמעותי. מולה תתייצב היום לסטר המאכזבת שבמקום ה-17 עם 29 נקודות גם כן אבל ספגה 11 שערים יותר. לסטר קבוצה עם פוטנציאל גדול, מאמן ברמה בינלאומית שרק בקיץ האחרון אימן את חוץ השנהב במונדיאל, אריקסון, ושמות נוצצים כמו קורטיס דיוויӡ שנתן שנים יפות באסטון וילה לפני פציעה קשה, כריס קירלנד, שוערה של וויגאן שהיה מועמד גם לנבחרת, רומאן בנדר החלוץ שהגיע מווסט ברומ ודאריוס ועוד, אבל לא הצליחה להתחבר עדיין ולממש את הפוטנציאל הזה. את השערים שלה היא בדרך כלל נותנת אבל הבעיה הגדולה היא בהגנה. ۜמרות זאת היא ניצחה ב-2 הביקורים הקודמים שלה במילוול ואני אלך עליה גם הפעם.

תגובות

d

טלספורט בפייסבוק