ברידג' עשוי להצטרף לווסטהאם

מגן נבחרת אנגליה לשעבר, ווין ברידג' השייך למנצ'סטר סיטי, עשוי להצטרף בהשאלה עד סיום העונה לקבוצתו של אברהם גרנט. מי שעלול לשלם את המחיר הוא טל בן-חיים, שיחזור לפורטסמות'

יום שלישי 28 דצמבר 2010
מערכת TELESPORT
עד השנה שעברה השתייך ווין ברידג' לסגל נבחרת אנגליה, אבל הריב המתוקשר עם ג'ון טרי הביא לפרישתו מהמדים הלאומיים כל עוד הבלם נמנה על אחד מחבריו לסגל שלושת האריות. לאחר מכן הגיעה פציעה קלה, וכעת מצא את עצמו המגן בסיטואציה אולי הקשה בקריירה - הוא פתח בהרכב במשחק אחד בלבד לכל אורך עונת 2010/2011.

המנג'ר שלו במנצ'סטר, האיטלקי רוברטו מנצ'יני, הצהיר לא מזמן כי שחקניו הפצועים חוזרים לכושר משחק ומפיקים תועלת רבה יותר עם חלוף המשחקים, כך שסיכוייו של ברידג' לחזור להרכב הסיטיזנס הולכים ודועכים. 

כעת, לקראת חלון ההעברות שייפתח בסוף החודש, מפרסמים מספר כלי תקשורת באנגליה כי בווסטהאם של אברהם גרנט עשויים לנסות ולקלוט את המגן בהשאלה עד לסיום העונה. כידוע, במשחקים האחרונים ממלא את עמדת המגן השמאלי דߙי בהצלחה דווקא הישראלי, הבלם טל בן-חיים, אך גם בעניין בן-חיים כבר החלו דיווחים על כך שהבלם ישוב לפורטסמות', ממנה הוא מושאל.

לפי איך שנראים הדברים, סיטי תאפשר למגן לעזוב ללונדון במיידי, אם תגיע הצעה, אך שכרו הגבוה של המגן עשוי להוות מכשול ולטרۤד עסקה. סיטי הבהירה כבר כי אין ברצונה לשלם את משכורתם של שחקניה המושאלים, כפי שעשתה בהסכם השאלתו של קרייג בלאמי לקארדיף.

תגובות

6

טלספורט בפייסבוק