ליבו נדם. אבי כהן הלך לעולמו

ליבו של בלם העבר האגדי של מכבי ת"א ונבחרת ישראל, נדם הבוקר בבית החולים באיכילוב. ארונו של אבי כהן יהצב בבית ב-11:30 באיצטדיון ר"ג. הלוויתו תתקיים בשעה 14:0 ברמת השרון

יום רביעי 29 דצמבר 2010
מערכת TELESPORT

אבי כהן, מגדולי שחקני הכדורגל של ישראל, בכל הזמנים, הלך לפנות בוקר לעולמו. ארונו של כהן יוצב החל מהבוקר בשעה 11:30 באצטדיון רמת גן כדי שאוהדי הכדורגל, חובבי ספורט ועוד רבים אחרים יוכלו לעשות לו כבוד אחרון. 

הלוויתו של אבי כהן תתקיים מאוחר יותר היום בסביבות השעה 14:00 בצהריים בבית העלמין ברמת השרון.

אתמול, שמונה ימים אחרי התאונה הקטלנית בה נפגע כדורגלן העבר, אבי כהן, בתאונת אופנוע טרגית וקשה, התבשרה משפחתו של אבי כ۔ן וכל המדינה על הנורא מכל: לכהן, שנפגע בצורה אנושה בראשו,  נקבע מוות מוחי, אמש בבית החולים איכילוב כשהוא בגיל 54 בלבד.

מוקדם יותר ערך הצוות הרפואי של בית החולים בדיקת דם מכריעה לאבי כהן, לאחריה התכנסה ועדה רפואית שקבעה כי שחקן העבר שרוי ۑמצב של מוות מוחי. מבית החולים נמסר: "מרכז רפואי תל אביב מודיע כי בוועדה לקביעת מוות מוחי שהתכנסה נקבע מוות מוחי לאבי כהן".

אחרי שקיבלה את הבשורה המרה היה ברור למשפחתו של אבי כהן ולבנו תמיר שמכאן אין דרך חזרה. תמיר כהן, בנו של אבי כהߟ כינס את התקשורת למסיבת עיתונאים דרמטית והודיע כשהוא חנוק מדמעות: "הוועדה בישרה לנו שאבא למעשה נפטר. צריך זמן לעכל. מודה לכולם על התמיכה". כהן, שהיה בלם חזק כשור ויכל לכל יריביו על כר הדשא, נכנע לפציעה האיומה בראשו והלך לעולמו.

הבוקӨ בשעה 6:00 נדם גם ליבו של כהו ובכך הלך לעולמו שחקן העבר האהוב.

כזכור, ביום שני שעבר בשעת צהריים, מכונית פגעה באופנוע עליו רכב אבי כהן, באיזור רמת גן. מחקירה ראשונית של בוחני אגף התנועה של משטרת מחוז תל אביב עלה, כי רכב שנסע ברחוב ז'בוטינסקי מߛיוון ר"ג לתל אביב לא שמר מרחק ופגע בעוצמה רבה בכהן.

למקום הגיע צוות של מגן דוד אדום שהעניק לו טיפול במקום והבהיל אותו לחדר הניתוח בבית החולים איכילוב. הניתוח ארך כ-5 שעות, ובסיומו הובהל כהן לטיפול נמרץ כשהרופאים נאבקים ללא לאות על חәיו.

אבי כהן, כיהן לפני כיו"ר ארגון השחקנים, לאחר קריירה מפוארת שכללה את מכבי תל אביב, ליברפול, גלאזגו ריינג'רס ומספר קבוצות בהן חתם כהן את הקריירה. הוא אביו של שחקן בולטון ונבחרת ישראל, תמיר כהן, ונחשב בעיני רבים לבלם הגדול בכל הזמנים שלĠהכדורגל הישראלי.

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק