סופית: מכבי תא מול מכבי חיפה בלי קהל

מפגש גביע הטוטו בין הקבוצות, שנדחה מאתמול, ייערך ללא קהל כפי התכנון המקורי בשל קשיי אבטחה. במכבי ת"א מנסים לארגן משחק צדקה לזיכרו של אבי כהן. הגרלת חצי גמר גביע הטוטו: מכבי ת"א/ חיפה - פ"ת. בני יהודה- ק.שמונה

יום חמישי 30 דצמבר 2010
ארז דיקפלד

מפגש גביע הטוטו בין מכבי ת"א למכבי חיפה ייערך היום בשעה 16:00 ללא קהל כפי שהיה מתוכנן תחילה. במכבי ת"א פנו להתאחדות ביממה האחרונה בניסיון לבטל את העונה שהוטל על מכבי לארח ללא קהל ולקיים מחווה לאבי כהן.

אולם, ההתאחדות דחתה את בקשתה של מכבי ת"א בשל קושי בסידורי האבטחה למשחק הזה והמשחק ייערך לעיני יציעים ריקים. כזכור, המשחק, שהיה אמור להיערך ביום רביעי בערב באצטדיון בלומפילד, נדחה בעקבות בקשת ראשי מכבי תל-אביב שלא להתייצב̦nbsp; למשחק בעקבות מותו הטרגי של כדורגלן העבר, אחד מסמליה של מכבי ת"א, אבי כהן.

בהגרלת חצי גמר הגביע נקבע כי מכבי תל אביב או מכבי חיפה ייפגשו בשלב חצי הגמר את מכבי פתח תקווה. בני יהודה תשחק מול עירוני קרית שמונה.

ההתאחדות לכӓורגל וכן אנשי מכבי חיפה נענו לבקשת הצהובים, ובשל כך משחק רבע גמר גביע הטוטו האחרון ייערך ביום חמישי בשעה 16:00 באצטדיון בלומפילד. שתי הקבוצות ערכו  אימון נוסף במקום המשחק. כזכור, הקבוצות ייפגשו גם ביום שני הקרוב בקריית-אליעזר, במסגרת המחזורĠה-16 בליגת העל.

עוזי שעיה, מנכ"ל מכבי תל-אביב, ספד באצטדיון רמת-גן לאבי כהן: "זה שבוע קשה מאוד. אני לא מדבר כמנכ"ל הקבוצה, אלא בתור אוהד. כשהייתי בן 17 ומכבי זכתה בדאבל, אבי רץ עם הדגל, אותו הדגל שנמצא למעלה כאӟ באצטדיון. אבי סימל את מכבי, מכביזם זה אבי כהן. כשאני מסתובב בקריית-שלום ומסתכל על האימונים של קבוצות הילדים והנוער, אני מחפש את אבי כהן".

תגובות

טלספורט בפייסבוק